مدارک لازم برای صدور ویزای تاجیکستان

اما در آخرین بخش از مقالات مربوط به ویزای تاجیکستان به بررسی مدارک مورد میاز و همچنین آدرس ها و اطلاعات ضروری که باید از آنها اطلاعات داشته باشید خواهیم پرداخت و امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد. با الهام۲۴ در ادامه همراه باشید نکاتی را در مورد ویرای تاجیکستان بیان کنیم. تاجیکستان با توجه به اهمیتی که در بحث گردشگری هم از جهت تاریخ مشترک با ایران و هم فرهنگ و سنن و میراث مشترکی که از گذشته مانده است و نیز فاصله نزدیکی که با ایران دارد می تواند یک مورد مناسب برای تور خارجی باشد و هم از نظر زمان و هم هزینه صرفه جویی قابل توجهی را برای شما به ارمغان داشته باشد.

مدارک لازم برای صدور ویزای تاجیکستان

مدارک مورد نیاز

برگه تکمیل شده درخواست ویزا، دو عکس در اندازه گذرنامه و بدون اشکال از نظر فنی و محتوایی، گذرنامه دارای اعتبار که البته باید در نظر بگیرید (گذرنامه باید به مدت شش ماه از تاریخ خروج معتبر بوده و دست کم دارای دو صفحه خالی برای ویزا باشد) تا بتوان از آن استفاده کرد. رو نوشت صفحه اول گذرنامه هم مورد دیگری است که باید به همراه داشته باشید. پنجمین مورد از مدارک مورد نیاز معرفی نامه از محل کار و یا از آژانس هواپیمایی می باشد. همچنین برای افرادی که به طور مشخص از طرف ارگان و یا شرکتی دعوت می شوند دعوت‌نامه از وزارت امور خارجه تاجیکستان یا وزارت امور داخلی نیاز می باشد و باید به همراه داشته باشید. در نهایت برای کودکان کمتر از ۱۶ سال، والدین باید نامه‌ای را که به مهر و امضای دفتر اسناد رسمی رسیده و اظهار می‌دارد که کودکان همراه والدین خواهند بود را همراه خود داشته باشند.

مدارک لازم برای صدور ویزای تاجیکستان

آدرس ها و آخرین نکات

هزینه های ویزا را در بخش های قبل تا حدی توضیح دادیم و برای تکمیل آن مباحث اشاره کنیم که این هزینه ها را را خود دولت تاجیکستان و سفارت این کشور مشخص کرده است. هزینه کنسولی برای خدمات فوری برابر با صد درصد قیمت اصلی ویزا می باشد و نیز هزینه ای که برای ویزا پرداخت شده باشد باز پس داده نمی شود. هطینه ویزای گردشگری نیز برابر با بیست یورو می باشد. برای مراجعه به سفارت تاجیکستان به آدرس تهران، ضلع شمالی کاخ نیاوران، خیابان شهید زینعلی، کوچه سوم، پلاک ۱۰ مراجعه کنید. در مشهد نیز به میدان راهنمایی به سمت سه راه فلسطین، بین دستغیب ۴ و ۶، پلاک ۷۴، طبقه اول می توانید مراجعه نمایید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها