مجموعه تفریحی گنو

از شهرهای جنوبی کشور که به خاطر داشتن مردمی مهمان نواز و خون گرم مورد توجه گردشگران و مسافران قرار می گیرد، شهر بندرعباس می باشد. این شهر دارای آب و هوایی گرم و مرطوب می باشد در نتیجه بهترین زمان برای سفر به هرمزگان اواخر دی ماه و بهمن ماه می باشد. جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی در این استان قرار دارد که در متن زیر چند خطی از طبیعت کوه گنو را معرفی می کنیم. آژانس الهام سیر را همراهی بفرمایید.

مجموعه تفریحی گنو

موقعیت جفرافیایی گنو

این کوه بلند در شمال غربی شهر بندر قرار گرفته است وقرار گرفتن کوه در موقعیت مناسب و دستری به آن از چندین طرف باعث تبدیل شدن این پدیده طبیعی به یک مکان گردشگری شده است و از مناطق معرفی شده به مسافران برای بازدید می باشد. این کوه به عنوان ششمین کوه بلند هرمزگان شناخته می شود. شاید بتوان گفت بیشترین شهرت کوه گنو به خاطر چشمه آب معدنیاست که دارای املاح معدنی مانند گوگرد، کلر و سولفات می باشد. که برای بیماری های پوستی و درد های ستون فقرات مناسب می باشد. آب چشمه به جز استفاده در استخر در آبیاری درختان و نخلستان ها و استحمام نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مجموعه تفریحی گنو

پوشش گیاهی گنو

آب و هوای خاصی که در این منطقه حکم فرما می باشد، باعث به وجود آمدن تنوع گیاهی مخصوصی در این نواحی شده است. از گونه های مختلفی که در این ناحیه وجود دارد می توانیم به انواع گندمیان در دامنه کوه اشاره کنیم. با افزایش ارتفاع و نزدیک شدن به قله کوه نوع پوشش گیاهی تغییر می یابدبه گونه ای که وجود درختان شمشاد، زیتون وحشی و سرو در این منطقه باعث حیرت بازدیدکنندگان می شود. در این کوه سر به فلک کشیده گیاهانی روییده می شود که برای بسیاری از بیماری ها خاصیت درمانی دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها