مارماریس از جاذبه های ناشناخته ترکیه

تور ترکیه فقط به شهرهای بزرگ آن مثل استانبول خلاصه نمی شود زیرا هر کدام از شهرهای کوچک آن دارای جاذبه های دست نیافتنی می باشند که در نوع خود کم نظیرند. تور مارماریس نیز از جمله تورهای ترکیه است که در میان گردشگران تور خارجی از محبوبیت خوبی برخوردار است.

 مارماریس از جاذبه های ناشناخته ترکیه

دانستنی های تور ترکیه و مارماریس

مارماریس شهری ساحلی است که در کرانه دریای زیبای مدیترانه سکنی گزیده است. جمعیت این شهر کوچک ساحلی در فصل تابستان به علت اینکه مملو از تور گردشگری می باشد به ده برابر جمعیت خودش افزایش می یابد. در فاصله حدود دو ساعت از مار ماریس فرودگاه وجود دارد که در جلوی این فرودگاه همیشه ماشین های به مقصد مار ماریس وجود دارد. تور مارماریس از تورهای ارزان ترکیه می باشد و در آن رستوران و مراکز خرید ارزان قیمت متعددی وجود دارد. بهترین زمان برای سفر به مارماریس فصول بهار و پاییز می باشد زیرا در این دو فصل آب و هوای این شهر بسیار خنک و خواستنی است.

جاذبه های جالب توجه مارماریس

در نزدیکی شهر مارماریس شهر کوچک موغله وجود دارد که جاذبه های زیادی دارد اما در میان گردشگران ناشناخته مانده است و امید می رود به زودی به یکی از برترین جاذبه ها تبدیل شود. در مارماریس دو پارک آبی و مهیج وجود دارد که مورد توجه ترکیه ای ها می باشد به همین دلیل در برنامه تور داخلی ترکیه جایگاه مخصوصی دارد. تور کشتی رانی بهترین تفریحی است که در تور مارماریس می توانید تجربه کنید با این تور می توانید به دل دریای آبی مدیترانه بزنید و تمامی جاهای دیدنی این شهر را بر روی کشتی تجربه کنید. تفریح ماجراجویانه آفرود هم در مارماریس محبوبیت بسیاری دارد به این ترتیب که می توانید با تور آفرود در دل طبیعت بکر مارماریس با جیب های مخصوص گشت و گذار کنید و این طبیعت را از نزدیک لمس کنید.

 مارماریس از جاذبه های ناشناخته ترکیه

رستوران و هتل در تور مارماریس

در مارماریس رستوران های زیادی وجود دارد با اینکه برخی از این رستوران ها ساحلی می باشند اما در آن ها می توانید با کمترین هزینه بهترین غذا را میل کنید. برای اقامت در مارماریس می توانید در هتل لوکس و ویلاهای شیک ساحلی که بسیار ارزان می باشند ساکن شوید. این هتل ها دارای امکانات بسیار خوبی می باشند و رفاه را برایتان فراهم می کنند.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها