ماداگاسکار سرزمین افسانه ها

کشور ماداگاسکار که در آبهای اقیانوس هند قرار دارد و در جنوب شرقی قاره آفریقا واقع شده است دارای جاذبه های بسیاری می باشد. ویزای ماداگاسکار برای کسانی که تابعیت ایرانی دارند در لحظه ورود به این کشور صادر می شود به همین دلیل قبل از سفر نگرانی برای ویزا ندارید ضمناً بلیط هواپیما برای مسکو از ایران وجود ندارد زیرا تور مستقیم ندارد. در جزایر ماداگاسکار که از بزرگترین جزایر دنیا می باشد انواع آبزیان و جانوران و نیز انواع گیاهان در پوشش گیاهی منطقه یافت می شود.

ماداگاسکار سرزمین افسانه ها 

اقامتگاه ها و رستوران ها

در ماداگاسکار هیچ نگرانی ای برای هتل نخواهید داشت زیرا در این کشور توریستی انواع هتل ها بر حسب ستاره و امکانات وجود دارد که هزینه های آنها با توجه به امکاناتشان تعیین شده است. در رستوران های ماداگاسکار انواع غذاهای فرانسوی و خوشمزه وجود دارد که اکثر گردشگران تور خارجی را به سوی خود جلب می کند.

پارک ملی رانومافانا و ماسوالا

در روستای رانومافانا پارک ملی رانومافانا وجود دارد که از پارک های بسیار زیبای ماداگاسکار است. در رانومافانا رودهای زیبا و تپه سرسبزی وجود دارد از بامبو پوشیده شده است. پارک ملی ماسولا که از مجموعه چند پارک آبی نیز تشکیل شده است و بخشی از آن ساحلی و بخشی جنگلی می باشد زیبایی خارق العاده ای دارد. در هر دوی این پارک ها حیات وحش طبیعی وجود دارد که دارای نخستی هایی کمیاب هستند که از بامبوهای سیانور دار تغذیه می کنند و مسلماً برای گردشگران با تور داخلی و بیشتر از آن برای گردشگران تور خارجی دیدنی و جالب خواهد بود.

ماداگاسکار سرزمین افسانه ها 

مراکز خرید و محصولات رایج در ماداگاسکار

مردم ماداگاسکار هنرهای سنتی و دستی زیبایی دارند که در بازارهای صنایع دستی به فروش می رسد این وسایل به حدی ارزان هستند که باورش برای گردشگران ناممکن می باشد. از محصولات صادراتی ماداگاسکار می توان به قهوه مرغوب، وانیل، شکر و لباس های پنبه ای می باشد که در اقتصاد این کشور بسیار مهم و حیاتی می باشد. این مراکز خرید نیز در برنامه تور مسافرتی جایگاه ویژه ای دارد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها