ماجراجویی در پارک بلک مونتین تایلند

 ماجراجویی در پارک بلک مونتین تایلند

تور تایلند در میان ایرانیان از محبوبیت بسیاری برخوردار است زیرا تایلند علاوه بر طبیعت زیبا و معابد شگفت انگیزش دارای جاذبه های دیگری نیز می باشد. پارک آبی بلک مونتین که در نزدیکی بانکوک قرار دارد یکی از بزرگترین و محبوب ترین پارک های دنیا است که ماجرا جویی در آن لذتی وصف ناشدنی دارد. برای سفر به تایلند داشتن ویزا الزامی می باشد اما گرفتن ویزای تایلند برای گردشگران مشکل چندانی ندارد به همین علت تور تایلند همیشه خواهان و گردشگران خود را دارد.

پارک آبی بلک مونتین

پارک آبی بلک مونتین یکی از پارک های آبی و مدرن است که در آسیا قرار دارد و شهرت جهانی دارد. این پارک مهیج یکی از مقاصد گردشگری با تور تایلند است که بسیار مورد توجه گردشگران است. گردشگران با تور داخلی و نیز مسافرانی که از تور خارجی برای گشت و گذار در تایلند استفاده می کنند این پارک را برای ماجراجویی خود انتخاب می کنند. پارک آبی بلک مونتین دارای استخرهای متنوع و سرسره های مرتفع و مهیج می باشد که طبق استانداردهای جهانی ساخته شده است و هیچ گونه خطری برای بازدیدکنندگان ندارد.

آشنایی با سرسره ها

در پارک بلک مونتین سرسره های بلند و مهیج وجود دارد که هر کدام ماجرا جویی خاص خود را دارد مسافران از این تنوع به وجد آمده و مایل به استفاده از همه آنها هستند. جالب است که بدانید تمامی سرسره ها مرتفع و مهیج نیستند، بلکه بعضی از این سرسره ها دارای شیب ملایم هستند که مناسب افراد مسن و کودکان و نیز خانواده ها می باشد. بنابراین در کنار خانواده می توانید یک تفریح سالم و هیجانی را در تور تایلند تجربه کنید. این سرسرها با نام های ۱- سرسره زنبور ۲- سرسره سبز ۳- سرسره موج عریض ۴- سرسره سرخابی ۵-سرسره مار آبی ۶- سرسره حلقه سفید ۷- سرسره سرعت بنفش ۸- سرسره موج سیاه ۹- سرسره پیچ خاکستری.

ماجراجویی در پارک بلک مونتین تایلند 

استخرهای پارک آبی بلک مونتین تایلند

استخرهای متنوع در پارک آبی می تواند رویایی در واقعیت برای شما باشد. استخر رودخانه آرام فضایی دلنشین و دنج را مهیا کرده است و شما می توانید ساعت ها در آب های آرام این استخر غوطه ور باشید و آرامش را تجربه کنید. در استخر موج می توانید موج سواری کنید این استخر دارای موج مصنوعی می باشد. دیگر استخرهای این پارک استخر اسپا، استخر فواره، استخر کودکان و استخر ساحلی می باشد. خوب است بدانید که در پارک آبی بلک مونتین انواع مراکز خرید برای رفاه حال مسافران وجود دارد علاوه بر مراکز خرید در این پارک رستوران هایی با انواع غذاهای خوشمزه وجود دارد. برای اقامت می توانید از هتل های ۳ ستاره یا ۵ ستاره برحسب توان خود در نزدیکی پارک استفاده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها