لوزان سوئیس و سفری لذت بخش

گردشگرانی که زیاد سفر می کنند راحت ترین روش را برای سفرشان استفاده از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما می باشد. کشور سوئیس در نزدیکی دریاچه ژنو قرار دارد و وجود جاذبه های توریستی، ورزشی، تاریخی گردشگران تورهای اروپا را به سوی تور سوئیس فرا می خواند. شهری که می توانید از گالری های هنری، جاذبه های ورزشی و آثار تاریخی در آن لذت ببرید شهر لوزان می باشد. در متن زیر چند نمونه از این دیدنی ها را در تور سوئیس معرفی می کنیم.

لوزان سوئیس و سفری لذت بخش 

دلاپاد و نوتردام

یکی از جاذبه هایی که در تور سوئیس مورد بازدید قرار می گیرد، پلیس دلاپاد نام دارد. زیبایی هایی که می توانید در میدانی که به این نام شهرت یافته است ببینید شامل فواره عدالت، تالار شهر می باشد. خانه هایی که به رنگ های مختلف در اطراف میدان ساخته شده اند زیبایی میدان را چند برار کرده است. کلیسای نوتردام از بی نظیر ترین کلیساهای سوئیس می باشد که زمان بسیار زیادی برای ساخت این کلیسا صرف شده است.

لوزان سوئیس و سفری لذت بخش

موزه های تور لوزان

اولین موزه ای که در تور لوزان مورد بازدید قرار می گیرد، موزه المپیک می باشد. این موزه شامل آثار ورزشی با ارزشی درباره المپیک می باشد که برای علاقه مندان به ورزش متحیر کننده است. موزه هنر ددگرایی که شامل بیش از چهار هزار اثر هنری مربوط به ژان دوفه می باشد. در تور سوئیس می توانید از موزه عکاسی که زیبایی هنر عکاسان را به تصویر می کشد هم بازدید کنید.

لوزان سوئیس و سفری لذت بخش 

دیگر دیدنی های شهر لوزان

گردشگران که با تور سوئیس به شهر لوزان سفر کرده اند، می خواهند بازدید از قصر رومین را از دست ندهند. این قصر به سبک رسانس ساخته شده است و بخش هایی مانند دانشگاه، کتابخانه، موزه را شامل می شود. در این شهر می توانید از پیست های اسکی مختلفی مانند روشرز، راتول شتل و مورگینس نهایت لذت را ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها