لذت خرید در باکو

باکو شهری در همسایگی ایران و به عنوان برترین شهر جمهوری آذربایجان با رونق اقتصادی سال های اخیر توانسته است که جایگاه مناسبی را در منطقه کسب کند و به عنوان یکی از مقاصد گردشگری در آسیا مطرح شود. تور باکو را امروزه در بیشتر شهرهای کشور می توان تهیه کرد و سفر به باکو در میان ایرانیان روز به روز در حال گسترش است. یکی از دلایلی که ایرانیان را به سمت باکو جذب می نماید مراکز خرید این شهر می باشد. در این نوشتار کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر چند مورد از برترین مراکز خرید باکو به شما عزیزان و همراهان همیشگی مجموعه الهام۲۴ معرفی می نمایند. تنوع محصولات برند و اروپایی و تُرک در باکو بسیار زیاد است و می توانید با خیال راحت هر برندی از هر نقطه ای از جهان که مد نظر دارید بیابید.

لذت خرید در باکو

مراکز خرید گنجلیک و مترو پارک در تور باکو

ابتدا به معرفی مرکز خرید گنجلیک می پردازیم گه اگر از مترو استفاده کنید دسترسی مناسبی دارد. در این مرکز خرید بهترین برند های تُرک را می توانید تهیه کنید همچنین امکانات مناسب و فراوانی مانند استخر و سینما و شهر بازی برای این مرکز خرید در نظر گرفته شده است. موقعیت جغرافیایی این مرکز خرید را می توان در میان مراکز خرید باکو بهترین دانست و شاید علت اصلی رونق آن نیز همین دسترسی آسان از بخش های مختلف شهر به این مرکز خرید می باشد. مرکز خرید دیگر با نام مترو پارک در تور باکو معرفی می شود که از نظر معماری و ظاهری سیک تر و مدرن تر از مرکز خرید قبلی است و دسترسی مناسبی نیز به متر باکو دارد. حراج های آخر فصل این مرکز خرید بسیار مناسب بوده و گردشگران زیادی را به سمت خود جلب می کنند و از نظر امکانات نیز مشابه مراکز خرید گنجلیک می باشد.

لذت خرید در باکو

لذت خرید در باکو

مرکز خرید پورت نیز به عنوان یکی از برترین مراکز خرید باکو مطرح است. این مرکز خرید در مجاورت بندر قرار گرفته است و به نوعی می توان آن را یک مرکز خرید تازه ساخت و بسیار مُدرن دانس که البته یکی از نقاط باکواست که می توانید برند های مشهور پوشاک و .. را در آنجا مشاهده کنید. مورد بعدی مرکز خرید مال است. شاید مال به دلایل مختلف نام ماندگارتری دارد و یادآور بزرگترین مراکز خرید دنیا در امارات و … می باشد. این مرکز ازدحام بسیار زیادی دارد و علاقه مند زیادی از کشورهای مختلف از آن بازدید و خرید می کنند. برند های مشهور و رستوران ها و امکانات متنوع از خدمات مرکز خرید مال می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها