لذت تفریح در شب های دبی با جاذبه های توریستی

دبی یکی از کلان شهرهای دنیا است که دارای جاذبه های فراوانی می باشد. شب های دبی بسیار زیبا و دیدنی می باشد به همین علت تفریح شبانه نیز در دبی معنی پیدا می کند. زیبایی، اماکن تفریحی فراوان، پارک های آبی، جزایر مصنوعی، برج های آسمان خراش، هتل های لوکس و پنج ستاره باعث شده اند که دبی را بهشت امارات نیز بنامند که می توان با تهیه بلیط هواپیما به راحتی به این شهر زیبا سفر کرد و اینک تور تفریحی شبانه را نیز به این جاذبه هایی که تا کنون در ذهنتان داشتید بیفزایید. در این متن برخی تفریحات شبانه را معرفی می کنیم.

لذت تفریح در شب های دبی با جاذبه های توریستی 

تماشای آسمان کویر شب هنگام

بدیهی است که همه گردشگران دبی را به خاطر تفریحات آبی اش می شناسند اما پیشنهاد می کنیم از کویر این شهر مدرن غافل نشوید. اگر به کویر علاقمند می باشید با تور کویر همراه شوید تا زیبایی اش را به چشم خود ببینید. از تفریحات روزانه می توان به آفرود که بسیار هیجان انگیز است و نیز قدم زدن بر روی تپه های شن زیر آفتاب سوزان و از تفریحات شبانه می توان تماشای آسمان پرستاره در خنکی نسبی شب می باشند. آسمان کویر این دشت بی انتها بسیار به زمین نزدیکتر می باشد و می توانید با تمام وجود به تماشای هزاران ستاره که به شما چشمک می زنند، بنشینید.

قدم زدن در کوچه های دبی و تور اسب سواری شبانه

اگر در ماه رمضان با تور دبی سفر کردید  حتما در هنگام غروب آفتاب و نزدیک اذان به قدم زدن در کوچه ها و خیابان های دبی بپردازید تا بتوانید از آداب و رسوم اهالی این شهر دیدن کنید و از سفره های افطاری و عبادتشان عکس های جالب بگیرید. این بخش از تفریحات شبانه بسیار مورد توجه گردشگران تور خارجی می باشد که علاقمند به فرهنگ کشورها می باشند. اگر از تور دبی انتخاب شما بوده هرگز تور اسب سواری شبانه را از دست ندهید. در صورتیکه با اسب سواری ناآشنا هستید اصلا نگران نباشید می توانید اولین تجربه این تفریح هیجان انگیز را با حضور مربی حرفه ای در خاطرات خود ثبت کنید.

لذت تفریح در شب های دبی با جاذبه های توریستی 

سینما و کلاب گلف در شب های دبی

سینماهای شبانه ای در تور دبی وجود دارد که می توانید هنگام صرف غذا و خوراکی به تماشای فیلم های اکشن و پر طرفدار بپردازید. در زمین گلف هر شب مسابقات گلف از مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود می توانید بر حسب سطح مهارت خود در آنها شرکت کنید و از هیجان وصف ناشدنی آن لذت ببرید.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها