لحظات ناب با هتل مارینا پارک

هتل مارینا پارک یکی از هتل های پنج ستاره کیش می باشد و دارای لوکس ترین امکانات است که آن را به عنوان برترین هتل کیش در لیست تور داخلی آژانس های مسافرتی قرار داده است. این هتل تازه تأسیس و مدرن در مکانی بسیار زیبا و عاشقانه و با وسعتی بسیار احداث شده است و تمامی نیازهای مسافران را برطرف کرده است. برای ورود به هتل ابتدا از محوطه زیبا و دل فریبی باید گذشت که بسیار سرسبز است. هتل مارینا پارک دارای ۱۹۰ اتاق و سوئیت بسیار لوکس با تمامی امکانات رفاهی می باشد و از همه مهمتر چشم انداز این اتاق ها و سوئیت ها می باشد که در برخی اتاق ها به سمت دریای نیلگون خلیج فارس و در برخی دیگر به سمت ساحل مرجانی کیش می باشد که فضایی عاشقانه و فراموش نشدنی را برای مسافران فراهم کرده است. یکی از مزیت هایی که باعث محبوبیت هتل مارینا پارک شده است دسترسی آسان این هتل به اکثر جاذبه های گردشگری کیش می باشد به طوری که باغ پرندگان، پارک دلفین ها، پارک مرجان و آکواریوم کیش در چند قدمی این هتل هستند.

 لحظات ناب با هتل مارینا پارک کی

هتل مارینا پارک دارای رستوران بزرگ و شیکی با انواع وسایل لوکس و گرانقیمت و چشم اندازی رو به دریای خلیج فارس دارد در این رستوران انواع غذاهای بین المللی و مدیترانه ای و نیز غذاهای اصیل ایرانی سرو می شود. این هتل که در خط ساحلی قرار گرفته است  این امکان ر به مسافران می دهد که در تمام طول مدت اقامت در آن نهایت استفاده را از ساحل زیبای کیش ببرند. علاقمندان به ورزش های آبی می توانند در این ساحل آرام به شنا، غواصی و جت اسکی بپردازند. قایق سواری در هنگام غروب آفتاب در این سواحل لذتی بی نهایت دارد. هزینه این هتل به تناسب امکانات و نیز هم جواری با ساحل است و بالطبع گران قیمت می باشد اگر با تور مسافرتی که دارای مزایای بلیط چارتری می باشد به کیش سفر کنید، هزینه هتل خیلی کمتر خواهد شد و البته کمتر تور داخلی چنین مزایایی را در اختیار گردشگران قرار می دهد به همین دلیل الهام تور را به شما معرفی می نماببم.

لحظات ناب با هتل مارینا پارک کی 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها