قیمت تور ازبکستان

کشورهای آسیایی به دلایل مختلفی می توانند نقش پُر رنگی در سفرهای ایرانی ها داشته باشند. برخی از این کشورها مانند امارات و ترکیه و ارمنستان شاهد ایرانیان بسیاری هستند که در طول سال به آنجا سفر می کنند. اما یکی دیگر از کشورهایی که می تواند به عنوان یکی کشور جذاب برای سفر مطرح نمود ازبکستان است. در این نوشتار الهام۲۴ به بررسی هزینه ها و قیمت تور ازبکستان و اماکن دیدنی این کشور اقدام کرده است که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. تاریخ و داستان ها و اشعار ایرانی مملو از وصف زیبایی های بخارا است که باعث شده این شهر زیبا را بیش از خود ازبکستان به خاطر بیاوریم. داستان های راه ابریشم ما را بر این داشت تا گذری بزنیم بر دیدنی های تور ازبکستان.

قیمت تور ازبکستان

اطلاعات گردشگری ازبکستان

کشور ازبکستان برای ایرانیان کمتر شناخته شده است و شاید در سالیان اخیر جز در زمینه فوتبالی و رقابت های ورزشی به نُدرت نامی از ازبکستان شنیده باشید. کشوری زیبا و جذاب با تعداد بیشماری آثار تاریخی و معماری خاص و طبیعت بی نظیر که هر توریستی را ذوق زده خواهد کرده. اماکنی مانند موزه امیر تیمور با رنگ ها و تزئینات بسیار جالب و خاص، و موزه زنده دنیا که در یونسکو نیز به ثبت رسیده است یعنی شهر بخارا که ما ایرانیان بخارا را به خوبی می شناسیم و در اساطیر و داستان های ایرانی به فراوانی از بخارا شنیده ایم از جمله دیدنی های گردشگری ازبکستان می باشد. از دیگر اماکن تاریخی ازبکستان مدرسه ای قدیمی به نام باراک خان می باشد که یک جلد قرآن مشهور مربوط به دوران خلافت عثمان بر مسلمین در آن نگهداری می شود. در کنار بخارا سمرقند نیز برای ما بسیار نام آشنایی است و در نهایت جذابیت ها تاشکند هم به این مجموعه غنی بیافزایید.

قیمت تور ازبکستان

هزینه های تور ازبکستان

همانگونه که در نوشتارهای پیشین اشاره کردیم هزینه های سفر (فارغ از اینکه کدام کشور مقصد شماست) متغیر بوده و در ماه های مختلف متفاوت می باشد. هزینه های سفر به ازبکستان به صورت میانگین بین یک و نیم تا ۴ میلیون متغیر بوده و باید زمان مناسبی را نیز برای سفر انتخاب کنید. در صورتی که بخواهید شهرهای مختلف ازبکستان را ببینید و زمان بیشتری در این کشور بمانید می توان هزینه ای هشت میلیونی را به صورت تقزبی برای شما در نظر گرفت.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها