قوانین بار هواپیمایی کاسپین

در هواپیمایی کاسپین نیز به مانند سایر ایرلاین های کشور قوانین مقدار بار مجاز وجود دارد و باید در سفرهای خود این مورد را مد نظر قرار دهید. در سفرهای داخلی شما می توانید بیست کیلوگرم بار با خود داشته باشید و این مورد در سفرهای خارجی افزایش داشته و تا سی کیلو بار را می توانید با خود حمل کنید. با ادامه این نوشتار از کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر همراه باشید. سوالی که اکثر مسافران دارند این است که اگر مجبور باشند بیش از این میزان بار را جا به جا کنند باید چکار کنند. در این مورد باید هزینه ای جدا برای اضافه بار خود پرداخت کنید که البته باید گفت که هزینه نسبتاً بالایی نیز می باشد.

قوانین بار هواپیمایی کاسپین

بار مجاز کابین در هواپیمایی کاسپین

یک ساک دستی با خود می توانید به داخل کابین هواپیما ببرید که باید اندازه آن به شکلی باشد که در محفظه بالای سر مسافر بتوان آن را جای داد که به صورت استاندارد حدود ۵۶cm است. در هواپیمایی کاسپین می توانید ۶ کیلوگرم بار را با خود به داخل کابین ببرید که باید بیش از یک بسته نباشد. البته اقلام دیگر همراه مسافر جزء این محدودیت وزنی حساب نمی شوند و می توانید با خود لب تاب و تبلت و بارانی و یا کاپشن و پتوی مسافرتی و چتر و دوربین فیلمبرداری و وسایل مشابه را به داخل کابین هواپیما ببرید. بنابراین در صورتی که خرید بیش از اندازه نداشته باشید به نظر شش کیلوگرم وزن مناسبی است و کمتر کسی بیش از این حجم را نیاز خواهد داشت.

قوانین بار هواپیمایی کاسپین

بار مجاز و غیر مجاز در هواپیمایی کاسپین

برخی از لوازم را نباید با خود به کابین هواپیما ببرید که در هواپیمایی های مختلف متفاوت است. وسایلی مانند لوازم آرایشی و کالاهایی مانند کبریت بی خطر و داروهایی که غیر رادیو اکتیو باشند را می توانید در هواپیما حمل کنید. مایعاتی که در طول سفر مورد نیاز شما می باشد و یا در صورتی که بچه ای همراه شما هست وسایل و مایعات و غذای بچه به شرطی که همگی در بطری ها و نایلون های شقاف و درب دار قرار داشته باشد در داخل کابین مجاز می باشد. مواردی مانند خمیر و محتویات تحت فشار مانند خمیردندان و عطذ و شربت و نیز اسپری و مواد مشابه نیز ممنوع هستند و باید آنها را به همراه بار خود در انبار هواپیما قرار دهید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها