قوانین بار هواپیمایی آسمان

یکی از دغدغه های مسافران در سفرهای هوایی میزان بار مجاز می باشد. خصوصاً به هنگام برگشت از سفر با توجه به خریدهای فراوانی که انجام می دهند حجم بار آنها اصولاً بیش از حد مجاز است. بنابراین آژانس مسافرتی الهام سیر در این نوشتار و مقالات آتی که در روزهای آینده ارائه خواهیم داد به بررسی بار مجاز هر هواپیمایی پرداخته است تا با اطلاعات کافی اقدام به خرید و جمع کردن سوغاتی ها کنید. این نوشتار به قوانین بار مسافر در هواپیمایی آسمان اشاره دارد.

قوانین بار هواپیمایی آسمان

میزان بار مجاز در کابین

برای ورود به کابین باید قوانین خاصی را رعایت کنید. موارد مختلفی وجود دارد که شما حق ندارید با خود به کابین هواپیما ببرید. در واقع بهتر است بگوییم مواردی مشخص را فقط می توانید به همراه خود به کابین ببرید. یک کیف دستی که در ان پول نقد و کارتهای اعتباری و جواهرات و وسایل گران بها را نگهداری می کنید و نیز مدارک خود را می توانید در کابین به همراه داشته باشید. از بردن وسایل شکستنی و یا بُرنده و ابزارهایی که ممکن است کاربردهای غیر مجاز داشته باشند و نیز مواد خوراکی فاسد شدنی و و یا اسیدی و موارد چسبنده داخل کابین هواپیما ممنوع است. وزن باری که به همراه خود داخل کابین می برید در هواپیمایی آسمان حداکثر پنج کیلوگرم می باشد.

قوانین بار هواپیمایی آسمان

امنیت بار شما در هواپیما

یکی از موارد دیگری که اهمیت زیادی دارد این است که۸ نه تنها هواپیمایی آسمان بلکه سایر خطوط هواپیمایی نیز در مقابل وسایل قیمتی و جواهرات شما هیچ مسئولیتی را نمی پذیرند و باید مدارک و پول و جواهراتتان را به همراه خود داشته و با خود داخل کابین هواپیما ببرید. راهکار دیگری نیز که برای بارهای خود می توانید استفاده کنید این است که بارهای خود را بیمه کنید که مقداری خیال شما راحت شود خصوصاً اگر از نظر قیمتی بار شما گران قیمت است حتماً آن را بیمه نمایید و وسایلی که مجاز است را به داخل کابین ببرید. یکی دیگر از مواردی که باید به آن دقت کنید این است که نمی توانید حیوان خود را داخل هواپیما ببرید و باید آن را در انبار هواپیما قرار دهید و هزینه جابه جایی حیوان را نیز باید پرداخت کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها