قهوه در تور اروپا

سفرها به دلایل مختلفی انجام می پذیرند. آشنایی با فرهنگ و آداب ملل مختلف و مردمانی که هر کدام نوشیدنی های واحدی مانند چای و قهوه را به شکل خاص خود درست کرده و حتی آداب نوشیدن آنها نیز با هم تفاوت دارد باعث می شود که بسیاری از گردشگران علاقه فراوانی به آداب غذا خوردن و نوشیدنی های ممل دیگر پیدا کنند. قهوه به عنوان یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در کشورهای زیادی رواج دارد که بسیاری از ما فقط قهوه فرانسه و قهوه تُرم و برزیل را به عنوان بزرگترین تولید کننده قهوه را می شناسیم. الهام۲۴ در این نوشتار که در دو بخش تقدیم حضورتان می شود به بررسی آداب قهوه خوردن در اروپا و دگیر کشور ها پرداخته است. امیدواریم با ما همراه باشید.

قهوه در تور اروپا

قهوه در ایتالیا و ترکیه

قهوه های ایتالیایی را در کافه های ایران نیز می توانید بسیار زیاد ببینید. قهوه ایتالیایی یا همان قهوه اسپرسو Espresso یکی از بهترین و محبوب ترین قهوه ها نزد گردشگران ایرانی تور ایتالیا می باشد. ایتالیایی ها قهوه اسپرسو را در فنجان های بسیار کوچک سرو می کنند و اصولاً ان را در حالت ایستاده می نوشند. بنابراین در سفر به ایتالیا در نظر داشته باشید که اگر سفارش قهوه اسپرسو دادید آن را بیرون نبرید. همچنینی از فرهنگ های دیگر کشور ایتالیا در قهوه نوشیدن، خوردن کاپوچینو در زمان صبح می باشد و اصولاً در سایر زمان ها کافه ها کاپوچینو نمی فروشند. در حالی که در ایران چنین موردی اصولاً بی اهمیت است. قهوه تُرک را نیز کمتر کسی است که امتحان نکرده باشد. قهوه ای متفاوت و پر از رمز و راز. ترک ها معتقدند رنگ قهوه باید به سیاهی گرایش داشته باشید و در عین حال هم شیرین باشد و هم قوی. برای همین قهوه را در ظروف مسی سرو کرده و همواره با یک شکلات آن را میل می کنند.

قهوه در تور اروپا

فرهنگ قهوه در فرانسه و دانمارک

قهوه با شیر داغ یکی از وعده های ثابت صبحانه در فرانسه می باشد. لیوان های بزرگی که اول وقت در دست فرانسوی ها خواهید دید مخلوطی از قهوه و شیر داغ است و دلیل بزرگ بودن لیوان های قهوه فرانسه نیز این است که بتوان درون ان نان باگت و یا دیگر نان های مشهور فرانسه برای خوردن قهوه را بتوان در لیوان فرو نمود. همچنین دانمارکی ها به عنوان یکی از پر مصرف ترین کشورهای جهان در زمینه قهوه نیز آداب و رسوم بسیار جالب توجهی دارند که گردشگران تور اروپا بسیار به دیدن آن علاقه مند می باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها