قلعه های افسانه ای در تور آلمان

تور آلمان یکی از کشورهای اروپایی که به خاطر داشتن فرهنگ غنی توسط ایرانیان مورد بازدید قرار می گیرد، آلمان نام دارد. کشور آلمان به خاطر داشتن طبیعت سبز و بناهای تاریخی در تورهای خارجی مورد توجه قرار می گیرند. قبل از سفر به آلمان بهتر است درباره جاذبه های گردشگری و هتل های آلمان و نیز بلیط چارتر و تور لحظه آخری این کشور اطلاعات کافی داشته باشیم. برای بازدید از تور آلمان می توانید از سفر هوایی با بلیط هواپیما و یا سفری جند تیکه و هوایی و زمینی استفاده کنید. از جاذبه های بی نظیر تور آلمان می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

قلعه های افسانه ای در تور آلمان 

جنگل سیاه و شهرهای تور آلمان

برای گردشگرانی که علاقه زیادی به طبیعت بکر و دست نخورده دارند، دیدن از جنگل های سیاه آلمان خالی از لطف نیست. در وسط جنگل مخروبه هایی مربوط به سال ها پیش همانگونه دست نخورده باقی مانده است. باغ های انگور در نزدیکی این جنگل نیز جلوه خاصی دارد. یکی از شهرهای دیدنی این تور گردشگری برلین نام دارد، که پایتخت کشور آلمان است. بیشترین فضای شهر برلین را فضای سرسبز و دریاچه ها پوشانده است. از مکان های دیدنی شهر می توانیم به ساختمان رایشتاگ و موزه پرگامن اشاره کنیم. اگر در امتداد کوه هاب آلپ پیش برویم به شهر مونیخ می رسیم که یکی از شاداب ترین شهر های آلمان به حساب می آید، از مکان های دیدنی تور آلمان می توانیم به کاخ ماریون پلاتز اشاره کنیم.

قلعه های افسانه ای در تور آلمان 

شهر کلن و دوسلدورف و خرید

هر کدام از شهرهای آلمان جذابیت های خاصی برای بازدید گردشگران دارا می باشد، مثلا افرادی که به گل و گیاه و باغ وحش علاقه دارند بهتر است از کلن دیدن کنند. یکی از جذابیت های شهر دوسلدورف موزه ماشین می باشد، که مدل های مختلف ماشین در این موزه وجود دارد. برای راحتی گردشگران مجموعه دیدنی هاکش هوف که شامل فروشگاه های متنوع، تئاتر، سینما، رستوران و برنامه های جالبی در شب ها می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها