قدیمی ترین اماکن مسکونی دنیا در تور گردشگری

یکی از جذاب ترین بخش های هر تور گردشگری در هر نقطه از دنیا سکونت در خانه های قدیمی و تاریخی است که برای هر فردی امکان پذیر نمی باشد. حس نوستالوژیکی که در این مکان ها به انسان دست می دهد قابل توصیف نیست و گردشگران حاضرند برای اینکه چنین تجربه ای را داشته باشند مبالغ زیادی را هم در تور داخلی و هم در تور خارجی بپردازند. اما مشکل فقط هزینه و یا در دسترس بودن نیست و برخی مواقع نمی توان با رزرو بلیط هواپیما به شهر یا کشوری سفر کرد و از ساختمان های باستانی آنها دیدن کرد زیرا برخی از این ساختمان ها مسکونی هستند و افرادی در آنجا زندگی می کنند. آژانس هواپیمایی الهام سیر شما را به دیدن این نقاط زیبا با حداکثر امکانات میبرد .

قدیمی ترین اماکن مسکونی دنیا در تور گردشگری 

ساختمان های مسکونی قدیمی در تور اروپا و آمریکا

یکی از این ساختمان های قدیمی مسکونی را در تور ایتالیا می توانید مشاهده نمایید. ماترا یکی از شهرهای باستانی ایتالیا و تور اروپا می باشد. خانه هایی که در این شهر است در میان صخره ها قرار گرفته است. افرادی که در این مکان ها سکنی گزیده اند مهاجر و گردشگر نیستند بلکه از اجداد خود این خانه ها را به ارث برده اند و هنوز هم در آن زندگی می کنند. به نقل از ساکنین برخی از این خانه ها بیش از دهها سال قدمت دارند. مکان دیگری که می توانید با استفاده از تور گردشگری از آن بازدید نمایید در تور آمریکا و در مکزیکو قرار گرفته است. دهکده ای به نام آکوما پوبلو که به در فراز صخره ها قرار گرفته است. در تور آمریکا خواهید دید که این منازل که هنوز هم ساکنین در آنجا زندگی می کنند قدیمی ترین سکونت گاههای قاره آمریکا به شمار می روند.

قدیمی ترین اماکن مسکونی دنیا در تور گردشگری 

ساختمان های قدیمی ولی گران قیمت در تور گردشگری

اما برای بازدید از منازل مسکونی قدیمی نیاز نیست که حتماً سفر های دور و دراز اروپا و آمریکا را در پیش بگیرید. در تور آنتالیا و کشور ترکیه نیز یک مورد بسیار جالب توجه وجود دارد. کلیسای سن پیتر که در جوار آنتالیا قرار گرفته است که در اعماق سنگ ها ساخته شده است و از قدیمی ترین کلیساهای مسیحیان جهان نیز به شمار می رود. هر چند که این کلیسا مورد بازسازی هم قرار گرفته است ولی هنوز هم حس و حال تاریخ را به خوبی منتقل می کند. در تور اروپا و این بار همسفر شدن با تور انگلیس نیز می توانید یک برنامه مفرح و تاریخی را برای ما تدارک ببیند. یک خانه سنگی دیگر در یکی از دهکده های بریتانیا به نام سامر است. خانه ی خصوصی متعلق به سالفورد مانور که هنوز هم در آن سکنی دارند و به گفته تاریخ دانان قدمت آن به ۱۱۰۰ م باز می گردد و قیمت خرید آن بیش از یک و نیم میلیون پوند برای شما آب خواهد خورد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها