قبرس سرزمین ماسه های طلایی

یکی از جزایر دریای مدیترانه که توسط گردشگران در تورهای گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد، قبرس نام دارد. قبرس جایی است که سه قاره اروپا، آفریقا وآسیا را از هم جدا می کند. برای سفر به تور قبرس می توانید بلیط هواپیما رزرو کنید. بیشتر مردم قبرس شمالی مسلمان هستند و چون تحت تسلط ترکیه هستند با پول ترکیه داد و ستد می کنند. می خواهیم در مورد جذابیت های تور ارزان قبرس صحبت کنیم.

قبرس سرزمین ماسه های طلایی 

پایتخت قبرس

کشور قبرس فاماگوسا نام داشته و با گذشت زمان به نیکوزیا تغییر یافته، این شهر قدمتی طولانی دارد. از جاذبه های گردشگری تور قبرس می توانیم به مسجد مصطفی پاشا، برج اوتلو و پس مانده های شهر سالامیس اشاره کنیم. از ورزش هایی که در این کشور مورد استقبال قرار می گیرد می توانیم به تکواندو اشاره کنیم. درب دریا یکی از جاذبه های مورد علاقه گردشگران محسوب می شود که قدمتی طولانی دارد و توسط یک کاپیتان ونیزی ساخته شده است. از دیدیدی های تور قبرس مجسمه اتاتورک است که در یکی از میدان های شهر قرار دارد.

کارپاس

اگر می خواهید در فضایی آرام بر روی ماسه های طلایی قبرس راه بروید، از منطقه کارپاس دیدن کنید. برای رفتن به کارپار باید از دیوارهای غول پیکر فاماگوستا که برای حفاظت از شهر در مقابل دشمنان ساخته شده است عبور کنید، در کارپاس همچنین می توانید از لاک پشت هایی که در این منطقه زندگی می کنند دیدن کنید.

قبرس سرزمین ماسه های طلایی 

سوغاتی و اقامت در تور قبرس

از سوغاتی هایی که گردشگران می توانند در قبرس بخرند می توانیم به زیتون، روغن زیتون، پنیر محلی و قهوه اشاره کنیم. برای اقامت مسافران تور قبرس هتل آکاپولکو بیچریا، هتل لیپتوس، هتل جاسمین کورت، هتل آلتین کایا، هتل اوسکار ریزورت در نظر گرفته شده، که شامل امکاناتی مانند سرویس اتاق، پارکینگ، لابی، اینترنت می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها