قانون بار در ایران ‌ایرتور

در ادامه بررسی قانون بار شرکت های هواپیمایی برای مسافران و میزان بار مجازی که هر مسافر در شرایط مختلف می تواند با خود به همراه داشته باشد در این نوشتار الهام سیر به بررسی میزان بار مجاز مسافر در هواپیمایی ایران ایرتور می پردازد. همانگونه که پیش از این نیز اشاره کردیم در هر هواپیمایی میزان بار مجاز مسافر متفاوت می باشد و قوانین کُلی نیز وجود دارند که در تمامی پروازها عمومیت دارد و در کنار قوانین اختصاصی آنها در مجموع میزان و نوع باز مجاز مسافر را مشخص می کند بنابراین قبل از سفر با تور داخلی و تور خارجی به صورت هوایی باید موارد مطرح شده را در نظر بگیرید.

قانون بار در ایران ‌ایرتور

مقدار بار مجاز مسافر ایران ایرتو

هنگام سفر با ایران ایرتو در نظر داشته باشید که میزان بار مجاز مسافر در این پروازها به شرح زیر می باشد؛ در پروازهای نرخ معمولی داخلی ایران ایرتو میزان بار مجاز مسافر ۲۰ کیلو و در پروازهای خارجی ۳۰ کیلو می باشد. همچنین برای کودکانی که سن آنها از دو سال کمتر می باشد نیز یک کالسکه به همراه ۵ کیلو بار اختصاص داده شده است. همچنین در صورتی که مسافر دارای معلولیت باشد و از وسایلی مانند صندلی چرخ دار استفاده کند نیز می تواند وسیله ای ۲۰ کیلویی ( مورد نیاز برای حرکت) را به همراه داشته باشد. این میزان در کلاس های پروازی مختلف چند کیلو متغییر می باشد و در هنگام خرید بلیط از آژانس هواپیمایی می توانید اطلاعات کامل و به روز را دریافت نمایید.

قانون بار در ایران ‌ایرتور

بار مجاز مسافر در داخل کابین

همچنین ساک دستی همراه مسافر که به داخل کابین می برد باید متناسب با محفظه ی بالای صندلی مسافر باشد و حجم آن حداکثر ۵ کیلو باشد. در صورتی که بار شما بیش از این میزان باشد باید هزینه بار اضافی را پرداخت کنید که برای هر کیلو معادل یک درصد نرخ بلیط می باشد. همانگونه که می توانید نوشتارهای دیگر ما را دنبال کنید شاهد خواهید بود که در تمامی شرکت های هواپیمایی تقریباً با چند کیلو کم و زیاد همین مقدار بار را مسافر می تواند به همراه خود داشته باشد و برای میزان بار بیشتر باید هزینه اضافه پرداخت نماید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها