فستیوال آبی سونگکران در تایلند زیبا

در تایلند شروع سال نو با عید نوروز ایران هم زمان است و این باعث می شود که ایرانیان از تور نوروزی تایلند نهایت استقبال را کنند. در شروع تعطیلات نوروز برای خرید بلیط لحظه آخری تور تایلند شانس بیشتری دارید زیرا در این زمان تمامی بلیط هواپیماهای شرکت مسافرتی توسط آژانس مسافرتی خریداری شده است و امکان به فروش نرفتن بلیط هواپیما زیاد است.

فستیوال آبی سونگکران در تایلند زیبا 

تایلند منطقه مناسب گردشگری در نوروز

یکی از محبوبیت های تور نوروزی تایلند این است که می توانید به دیدن بزرگترین و باشکوه ترین فستیوال در تایلند بروید و یه روز به یاد ماندنی را برای خود و خانوادتان رقم بزنید. در آغاز سال نو در تایلند فستیوال سونگکران برگزار می شود که در نزد تایلندی ها بسیار مورد احترام است. در این فستیوال بومیان تایلندی چه مردم عادی و چه مقامات کشور با هر منصبی ابتدا در صبح مجسمه بودا را شستشو می دهند و در ادامه پس از صرف ناهار در یک مکان بزرگ جمع می شوند و با پاشیدن آب به یکدیگر شروع سال نو را جشن می گیرند. در فستیوال سونگکران به منظور بزرگداشت بزرگترهای فامیل از جمله نزدیکان، کوچکترها بر روی دستان آنها آب میریزند و شروع سال جدید را به آنها تبریک می گویند.

فستیوال آبی سونگکران در تایلند زیبا 

برنامه های فستیوال سونگکران تایلند

همچنین در این جشن از فیل ها برای پاشیدن آب استفاده می شود تا شور و نشاط بیشتری به جشن بدهد و برگزاری مسابقات مختلف هیجان این جشن را افزایش می دهد و در پایان جشن همه با هم به دعا مشغول می شوند. فستیوال سونگکران بزرگ ترین فستیوال تایلندی ها می باشد و سه روز پیاپی از آغاز سال نو برگزار می شود هر چند که در روز اول شور و نشاط بیشتری دارد ولی در دو روز بعدی هم مورد استقبال قرار می گیرد. تور این فستیوال در تمامی هتل های کشور تایلند وجود دارد و می توانید از آنها بهره ببرید تا راحت تر به محل برگذاری جشن برسید.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها