فرودگاه لارستان

فرودگاه آیت‌الله آیت‌اللهی لارستان با کد یاتا  LRR و کد  ایکائو: OISL  فرودگاهی در شهر لار کشور ایران است که نام این فرودگاه برگرفته از حسین آیت‌اللهی است.

فرودگاه لارستان در سال ۱۳۳۹ بعد از زلزله لارستان به منظور کمک‌رسانی و امداد تاسیس شد. اوایل این فرودگاه هیچ‌گونه امکاناتی نداشت .در این سالها شرکت هواپیمایی کیش ایر برروی زمین خاکی نشست و برخاست داشت تا این که باپی‌گیری‌های مسئولان وقت و خیران لارستان فرودگاه لارستان تاسیس شد؛ البته در این میان تا سال ۱۳۶۰ یعنی تا تأسیس رسمی فرودگاه وقفه‌های فراوانی به وجود آمد. از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۷۱ فرودگاه لارستان به عنوان فرودگاه داخلی مطرح می‌شد و از سال ۱۳۷۲ با پرواز به فرودگاه بین‌المللی دوبی این فرودگاه با عنوان مرز هوایی شناخته شده است.

در سال ۲۰۱۶ میلادی ۱٬۵۴۲ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۱۵۶۶۷۱ کیلوگرم بار و ۳۷۳۲۱۹۸ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند. 

شرکت های هواپیمایی و مقاصد پروازی به این شرح میاشند. شرکت هواپیمایی ایرعربیا به فرودگاه شارجه، فلای دبی به دوبی، ابران ایر به حمد،کویت و فرودگاه مهرآباد، آسمان به دوبی، کویت و مهرآباد، هواپیمایی ماهان به دوبی .

اطلاعات پرواز فرودگاه لارستان

اطلاعات پرواز فرودگاه لارستان ۱۹۹

تلفن گویا:  ۰۷۱۵۲۳۳۸۴۲۰  و ۰۷۱۵۲۳۳۸۴۲۷ 

 

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها