فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر دارای کد یاتا RZR و کد ایکائو  OINR در شهر رامسر، ایران است. رامسر یکی از شهرستان‌های محبوب  مازندران در دوران پهلوی بود و فرودگاه برای خدمت به جهانگردان در رامسر ساخته شد. هنوز برخی از کاخ‌ها نیز وجود دارد که برای محمد رضا شاه و دیگر اعضای خانواده پهلوی در رامسر ساخته شد.

در حال حاضر فرودگاه برای پروازهای خصوصی و ورزش در کنار سواحل دریای خزر کایت موتوردار و .. استفاده می‌شود. روزانه یک پرواز مسافربری با ظرفیت حدود ۶۰–۷۰ نفر به صورت رفت برگشت از رامسر به فرودگاه مهرآباد تهران انجام می‌شود. در روزهای دوشنبه و جمعه پرواز به فرودگاه مشهد برقرار است. فرودگاه استاندارد درحال ساخت و احداث است با باند بتن مسلح نشست برخاست به طول ۲٫۷ کیلومتر. درصورت اتمام هواپیماهای پهن بدنه مانند بوئینگ هم از آن پرواز خواهند نمود.

در سال ۲۰۱۶ میلادی ۸۹۰ نشست و برخاست هواپیما در این فرودگاه انجام شد و ۴۶٬۸۸۵ کیلوگرم بار و ۳۳۲٬۷۹۹ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند.

اطلاعات پرواز فرودگاه رامسر

اطلاعات پرواز فرودگاه رامسر: ۱۹۹

تلفن :                           ۲۶۳۷۷-۰۱۹۲۵۲

فکس :                        ۲۳۲۰۲-۰۱۹۲۵۲

صندوق پستی :                               ۳۵۹

کدپستى :                                 ۴۶۹۱۶

نشانى : ایران، مازندران، رامسر ، ـ

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها