غذاهای معروف تور گرجستان

یکی از مقاصد گردشگری در تور خارجی ایرانیان تور گرجستان می باشد، که به خاطر جاذبه های بی نظیرش مورد توجه گردشگران و دلیل رغبت به تور لحظه آخری می باشد. با تهیه پاسپورت و ویزای شینگن و رزرو بلیط هواپیما می توانید به راحتی به این کشور سفر کنید. گردشگران می توانند به جز لذت بردن از جاذبه های تور گرجستان از غذاهای لذیذ گرجی هم لذت ببرند، در متن زیر تعدادی از غذاهای معروف تور گرجستان را معرفی می کنیم.

غذاهای معروف تور گرجستان 

خاچاپوری در تور گرجستان

در این تور گردشگری می توانید بعد از بازدید از جاذبه های برای رفع گرسنگی یک میان وعده لذیذ را امتحان کنید. برای خوردن خاچاپوری در هر نقطه ای از کشور گرجستان باشید، حتماً در آن حوالی در یک رستوران می توانید طعم این غذا را بچشید، که با پیچیدن نان به دور پنیر و پختن آن طعم لذیذی پیدا می کند.

غذاهای معروف تور گرجستان 

غذای خارچو

محبوب ترین غذا نزد گردشگران تور گرجستان، خارچو می باشد، طعم فوق العاده این غذا را هر گز فراموش نخواهید کرد. موادی که برای تهیه این غذا مورد استفاده قرار می گیرد شامل گوشت، ادویه، لواشک و سس گردو می باشد. مخلوط شدن این مواد با یگدیگر طعم لذیذی را ایجاد می کند.

غذاهای معروف تور گرجستان 

غذاهای لوبیو و خاشی

اگر در تور گرجستان به دنبال خوردن غذاهایی هستید که نماد تور گرجستان باشد حتما لوبیو را امتحان کنید. ترکیب شدن موادی مانند لوبیا، سیر، گردو و پیاز که به صورت سرد صرف می شود طعم بی نظیری را ایجاد می کند. این غذا در هتل ها و رستوران های معروف این کشور طبخ می شود. در تور گرجستان محبوب ترین غذایی که ایرانی ها از خوردن آن لذت می برند، خاشی می باشد. این غذا  همان کله پاچه ایرانی هاست با ادویه های متفاوت که تاثیر زیادی در خوش طعم بودن این غذا دارند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها