غذاهای عجیب در تور بوداپست

آنچه هر گردشگری در سفرهایش به دنبال آن می گردد و با اشتیاق می خواهد تجربه کند، در تور بوداپست به فراوانی و تنوع به چشم می خورد. گردشگران تور بوداپست و تور اروپا برای بازدید از بناهای تاریخی، ساختمان های سر به فلک کشیده و خوردن غذاهای بی نظیرش به آن سفر می کنند. با رزرو بلیط چارتر به مقصد بوداپست از غذاها و زیبایی های تور بوداپست لذت ببرید. تعدادی از غذاهای معروف تور بوداپست را در نوشته زیر برای شما همراهان همیشگی الهام سیر معرفی کرده ایم.

غذاهای عجیب در تور بوداپست 

لانگوس غذای پنیری

در تور بوداپست می توانید لانگوس را امتحان کنید، که محتویاتش شامل خامه ترش، پنیر رنده شده، سیب زمینی و سوسیس می باشد. این نان مسطح را در تمام روزهای سال می توانید در بوداپست تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید. شرکت الهام سیر ارائه دهنده تورهای خارجی در ایران .

غذاهای عجیب در تور بوداپست 

کورتوسکالاکس در تور بوداپست

در تور بوداپست گردشگرانی که به شیرینی جات علاقه دارند می توانند یکی از شیرینی های معروف مجاری را بچشند. ماده اصلی این شیرینی خمیر شیرینی می باشد که به دور استوانه ای پیچیده می شود و خوردن آن به صورت داغ لذت بخش تر می باشد. حتما در سفر با تور بوداپست این شیرینی را میل کنید تا دلیل شهرت غذاهای این شهر را بدانید.

غذاهای عجیب در تور بوداپست 

داباس تورا غذای خاص بوداپست

در تور بوداپست اگر به یک تولد یا جشن دعوت شوید حتماً در آن مهمانی کیک داباس تورا سرو می شود. چرا که این کیک چند طبقه که با انواع آجیل تزیین می شود و شامل لایه های خامه می باشد از کیک های مشهور مجاری می باشد.

غذاهای عجیب در تور بوداپست 

سوپ میوه و گولاش در تور بوداپست

در سفر با تور بوداپست اگر برای استراحت در هتلی اقامت کردید حتما قبل از غذا از شما با سوپ میوه پذیرایی می کنند. این سوپ خوشمزه از آلبالو، خامه ترش و شکر تهیه می شود و طعم بی نظیری دارد. یکی از غذاهایی که با ذائقه ایرانی ها سازگار می باشد آبگوشت معروف مجاری می باشد که شامل تکه های گوشت، گوجه، پاپریکا و فلفل سیاه می باشد و به همراه نان سفید خورده می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها