غذاهای تور سوئیس کشور رویاها

آنچه باعث تحمل دشواری هایی که برای دریافت ویزای شینگن و گرفتن بلیط چارتر می شود دیدن دریاچه های و طبیعت خیره کننده کشور سوئیس می باشد. اگر قصد سفر به این کشور با تور سوئیس دارید، حتماً غذاهای معروف این کشور را امتحان کنید. غذاهای که در تور سوئیس می توانید امتحان کنید فرهنگ چند کشور را در هم آمیخته است. معروف ترین غذاهای تور سوئیس شامل موارد زیر می باشد.

غذاهای تور سوئیس کشور رویاها 

فوندوی پنیر Cheese fondue

در تور سوئیس برای میان وعده می توانید از فوندوی پنیر استفاده کنید که طعم فوق العاده ای دارد. در واقع اسم فوندو برای مواردی به کار برده می شود که غذا در در یک مایع دیگر غوطه ور شود. مواد تشکیل دهنده این غذا شامل ارد ذرت، پنیر، شربت گیلاس می باشد.

غذای رستی Rösti در تور سوئیس

گردشگران تور سوئیس از خوردن غذایی به نام رستی بسیار لذت می برند. مواردی که برای تهیه این غذا مورد استفاده قرار می گیرد شامل سیب زمینی، گوشت قرمز و چاشنی ها می باشد که طعم لذیذی را ایجاد می کند. این غذا توسط کشاورزان ابداع شده و اکنون جزو محبوب ترین غذاهای سوئیسی می باشد.

غذاهای تور سوئیس کشور رویاها 

بیرچر موسلی Bircherműesli

اگر در کشور سوئیس در هتلی اقامت کردید حتماً برای وعده صبحانه بیچر موسلی را صرف می کنند. این غذا از موادی مانند غلات، میوه، سبزی و حبوبات تشکیل شده است و جزو غذاهای مقوی این کشور به حساب می آید که توسط دکتر بنر ابداع شده است.

غذاهای تور سوئیس کشور رویاها

غذای راکلت Raclette

معروف ترین پنیری که در تور سوئیس می توانید بچشید، پنیر راکلت می باشد. ظاهر این پنیر سوراخ سوراخ می باشد و از شیر گاو تهیه می شود و به عنوان مواد اولیه برای تهیه غذاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و باعث خوشمزه شدن غذاها می گردد، برای مثال از ترکیب کردن این پنیر با سیب زمینی، سبزیجات و پیاز طعم های بی نظیری خلق می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها