غذاهای به یاد ماندنی تور ترکیه

در تور ترکیه ایرانی های می توانند غذاهایی که به ذائقه آنها نزدیک تر می باشد را بچشند. فرهنگ های متفاوت این شهر تاثیر بسزایی آشپزی این کشور داشته و همین مورد توجه گردشگران تور خارجی قرار می گیرد. با بلیط هواپیما می توانید به کشور ترکیه سفر کنید و غذاهایی بخورید که سرشار از طراوت و سادگی می باشد. از غذاهای بی نظیر ترکی در تور ارزان ترکیه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

غذاهای به یاد ماندنی تور ترکیه 

کباب  kuya در تور ترکیه

در تور ترکیه می توانید یک غذای لذیذ را که با گوشت گوسفند پخته می شود، بچشید. اسم این غذا از نحوه پخت آن گرفته شده است که ترک ها یک گوسفند سالم را بدون اعضای داخلی در داخل تنور کباب می کنند. برای چشیدن مزه این غذای ترکی باید به بخش های غربی دریای سیاه سفر کنید. در تور ترکیه می توانید این غذا را در هتل های ترکیه هم بچشید.

غذاهای به یاد ماندنی تور ترکیه 

کباب اسکندر با طعمی فراموش نشدنی

گردشگران که از تور ترکیه استفاده می کنند، می دانند کبابی که در شهر آدانا می توانند بخورند بی نظیر می باشد. این کباب شرایط خاصی دارد که باید در مورد حیوان کباب شده رعایت شود، یکی از این شرایط رشد کردن گوسفند در شرایط کاملا طبیعی می باشد. در نهایت گوسفند را پوست کنده و از فلفل و پیاز برای مزه دادن به کباب استفاده می کنند و همین جزئیات باعث شهرت این غذا در تور ترکیه شده است.

غذاهای به یاد ماندنی تور ترکیه 

دلمه در تور ترکیه

گردشگران تور ترکیه ترکی را برای خوردن دلمه مخصوص و جاذبه های بی نظیر این شهر از دست نمی دهند. از موادی که برای تهیه این دلمه مورد استفاده قرار می گیرد، می توانیم به تخم کتان، فلفل، کدو، لیمو و نمک دریا اشاره کنیم. قرار دادن این مواد در صدف دریایی به عنوان وعده شام در این کشور مورد استفاده قرار می گیرد. اصلی تریت ماده این غذا برنج می باشد که باعث می شود این غذا به دلمه ایرانی ها نیز شباهت زیادی پیدا کند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها