عید نوروز در پایتخت

عید نوروز ۹۷ بسیاری از هم وطنان و نیز توریست ها با توجه به خلوت بودم و آب و هوای مناسب و پاک تهران که به ندرت می توان در طول سال مشاهده کرد به پایتخت سفر می کنند. در این نوشتار الهام سیر به بررسی دو مورد از دیدنی هایی که می توانید در ایام نوروز از آنها در تهران بازدید کنید پرداخته است که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

عید نوروز در پایتخت

برج سر به فلک کشیده میلاد

برج میلاد یکی از نمادهای تهران است و نیز یکی از بلند ترین و معروف ترین برج های دنیا می باشد که در ایران قرار دارد. ارتفاع برج به ۵۰۰ متر می رسد. به دلیل شهرت جهانی در برج میلاد همه روز شاهد توریست هایی هستیم که از کشورهای دیگر برای بازدید از تهران آمده اند. در برج میلاد مراکز خرید با برندهای معتبر، رستوران محبوب گردان با غذاهای خوشمزه و کافی شاپ های متعدد وجود دارد. برج میلاد یکی از مقاصد گردشگران خارجی متقاضی تهران گردی است و در روزهای تعطیل و یا در مراسمات خاص پایتخت نشینان نیز به این برج می آیند تا روز خوبی را برای خود و خانواده شان رقم بزنند.

عید نوروز در پایتخت

معماری تهران امروز

دیدنی دیگری گه در ایام نوروز ۹۷ نباید به راحتی از کنار آن بگذرید کاخ صاحبقرانیه می باشد. در پایتخت ساختمان ها هر روز بیشتر سر به فلک می کشند و بیشتر آسمان را می شکافند. معماری هر روز جلوه ی تازه تری را به نمایش می گذارد تا چشم های بیشتری را خیره کند. شیوه های نوین مهندسی رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند تا جدیدترین ابتکارات خود را به نمایش بگذارند. در این بازار داغ و پر هیاهو هستند ساختمان هایی که بی ادعا در گوشه ای از تهران جا خوش کرده اند و در کنار منحصر به فرد بودنشان وقایع تاریخی زیادی را در قلب خود ثبت کرده اند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها