عطر گل های یاس در تور یاسوج

از آنجایی که کشورمان ایران سرشار از شهرهای دیدنی با طبیعت فوق العاده و بناهای تاریخی می باشد بسیاری از ایرانیان تور داخلی را به تور خارجی اولویت می دهند و با توجه به زمان و مسافت و هزینه کمتر اقدام به ایرانگردی می کنند. از شهرهای جنوب غربی ایران که در کنار رودخانه بشار قرار دارد، شهر لر نشین یاسوج می باشد. قوم لُر یکی از اصیل ترین و مهمان نواز ترین اقوام ایرانی هستند که سفر شما را لذت بخش تر خواهند نمود. برای استفاده از دیدنی های تور یاسوج و نیز از برف های زیادی که در زمستان این شهر را سفید پوش می کند می توانید از هم اینک اقدام به رزرو بلیط هواپیما و یا تور لحظه آخری کنید. از دیدنی های تور یاسوج می توانیم موارد زیر را نام ببریم.

عطر گل های یاس در تور یاسوج 

غارها و آبشار های تور یاسوج

از جاذبه های طبیعی که در تور یاسوج مورد بازدید قرار می گیرد، آبشار یاسوج می باشد. این آبشار از دل کوه های زاگروس بیرون می آید و در اطراف آبشار می توانید از زیبایی طبیعت سرسبز، باغ های میوه و نهرهای پر پیچ و خم که عبور آب از میان این نهرها زیبایی خاطی به طبیعت می دهد، استفاده کنید. ازآبشارهای دیگری که ایرانی ها در تور داخلی از آن بازدید می کنند می توانیم به بهرام بیگی اشاره کنیم. آبشاری که زیبایی عبور آب از میان صخره ها را به تصویر می کشد و از چند آبشار کوچک مثل تف شاه و بن رود تشکیل شده است و چشمه های فراوانی از این آبشار سرچشمه می گیرند. از جاذبه های بی نظیری که گردشگران در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می دهند می توانیم به غار ناشناخته و عجیب ده شیخ اشاره کنیم. این غار در نزدیکی منطقفه دنا در بالای روستای ده شیخ واقع شده است. ده شیخ به عنوان قدیمی ترین غار ایران شناخته می شود و شباهت بسیار زیادی به غار علی صدر دارد.

عطر گل های یاس در تور یاسوج 

شهر تاریخی دهدشت در تور یاسوج

یکی از جاذبه هایی که هم جنبه تاریخی و هم جنبه زیارتی دارد، شهر دهدشت می باشد. در هفت گوشه این شهر هفت امام زاده قرار دارد که این شهر را به هفت گنبد معروف کرده است. گردشگران این تور می توانند از معماری های زیبایی که با استفاده از سنگ گچ ایجاد شده است دیدن کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها