عجایب گردشگری دنیا

در دنیا عجایب فراوانی وجود دارد که هر کدام می تواند در نوع خود تعداد فراوانی توریست و گردشگر را به خود جذب کرده و منابع مالی فراوانی را برای کشورها به همراه داشته باشند. با توجه به اهمیت گردشگری و صنعت توریسم در دنیای امروز و خصوصاً در آینده که می تواند جایگزین مناسبی برای منابع طبیعی و خصوصاً نفت باشد در این نوشتار الهام۲۴ تلاش کرده است که شما عزیزان را با عجایب هفتگانه دنیا آشنا کند. در این نوشتار و نوشتاری که در روزهای آتی منتشر خواهیم نمود برخی از عجیب ترین بناها و اماکن تاریخی در سراسر دنیا که مورد توجه مسافران تور گردشگری می باشد را برای شما معرفی خواهیم نمود.

عجایب گردشگری دنیا

اهرام بزرگ مصر

اهرام در مصر را کمتر کسی است که نشناسد و یا نام آنها را نشنیده باشد. یکی از این اهرام، هرم بزرگ جیزه نام دارد که در حال حاضر کاملاً سالم باقی مانده و گفته می شود قدمت آن به سال ۲۵۶۱ قبل از میلاد مسیح باز می گردد. این هرم را به خاطر شکوه و بزرگی آن می شناسند و عرض آن ۲۳۰ متر و ارتفاعی برابر با ۱۴۵ متر دارد که در نزدیکی شهری با همین نام و نزدیکی قاهره قرار گرفته است. این بنای بزرگ و حیرت انگیز سالیان مدید بزرگترین سازه ساخته شده توسط بشر بوده است و هم اکنون نیز یکی از سه سازه بزرگ تاریخ نام گرفته است. می توانید برای دیدن این سازه عجیب و با شکوه با تور مصر همراه شوید.

عجایب گردشگری دنیا

معبد و مقبره آرتمیس

این مقبره عجیب نیز به عنوان یکی از عجایب دنیا در یونان واقع شده است و در مطالب پیشین نیز در مورد آن توضیحاتی را ارائه دادیم. این معبد در نزدیکی شهر افسوس قرار دارد و ارتفاعی برابر با ۱۳۰ متر دارد و قدمت آن به سال ۵۵۰ م باز می گردد؛ هر چند این مقبره در طول سالیان بلایای انسانی و طبیعی زیادی را به خود دیده است و سیل و آتش سوزی و جنگ در برهه هایی آن را کاملاً نابود کرده است ولی بازسازی شده و حتی بازمانده ای از سنگ های این معبد در موزه های بریتانیا وجود دارد. در تور یونان یکی از عجایب ساخت بشر که می توانید بازدید کنید همین اثر می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها