عجایب مالزی در تور کوالالامپور

از شهر های کشور مالزی که به خاطر آب و هوایی استوایی مورد استقبال گردشگران تور مالزی قرار می گیرد، تور کوالالامپور می باشد، قرار گرفتن این شهر در میان کوه ها موجب به وجود آمدن این آب و هوای خاص شده است. برای لذت بردن از زیبایی ها و جاذبه های کوالالامپور کافیست بلیط چارتر را به مقصد این شهر رزرو کنید. جاذبه های معروف تور کوالالامپور را در نوشتار زیر معرفی خواهیم نمود تا در سفر به مالزی بتوانید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید و از تمام وقت خود به صورت مفید استفاده کنید.

عجایب مالزی در تور کوالالامپور 

پارک ها در تور مالزی

آنچه در تور کوالالامپور باعث تعجب می شود، دیدن گونه های مختلفی از ماهی هایی می باشد که در عمق دریا ها زندگی می کنند. در تور مالزی حتماً از آکواریومی که در زیر زمین احداث شده است بازدید کنید و از دیدن جانوران دریایی لذت ببرید. اگر در سفر با تور کولالامپور به دنبال دیدن چند بخش در یک مجموعه هستید حتما به پارک سان وی سری بزنید و زیبایی های منحصر به فرد این پارک لذت ببرید. گردشگران تور لحظه آخری مالزی را برای دیدن باغ وحش مشهور این پارک از دست نمی دهند چرا که این پارک شهرت جهانی دارد.

عجایب مالزی در تور کوالالامپور 

برج‌های دو قلوی پتروناس

از جاذبه هایی که گردشگران در تور کوالالامپور از آن بازدید می کنند، برج های دو قلو می باشد. این برج های به خاطر ارتفاع زیادی که دارند جزو ساختمان های مهم دنیا قرار گرفته اند و تاثیر زیادی در جذب گردشگر به کشور مالزی داشته اند.

عجایب مالزی در تور کوالالامپور 

گنتینگ هایلند در تور کوالالامپور

جاذبه ای که در ارتفاعات کوه های این شهر واقع شده است و از بخش های مختلفی مانند چندین هتل و پارک تشکیل شده است که پارک داخلی در این مجموعه بیشتر مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد. برای لذت بردن و استفاده از این مجموعه می توانید از تله کابین استفاده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها