عجایب غار سهولان

در مقاله پیشین مطالبی را در مورد غار عجیب و شگفت انگیز سهولان ارائه دادیم. از پیشینه و زیبایی های غار سهولان مهاباد گفتیم. در ادامه نیز به بررسی زیبایی های داخل غار خواهیم پرداخت. مطالب زیر توسط کارشناسان الهام سیر جمع آوری گشته است و امیدواریم که مورد توجه قرار گیرد. همانگونه که می دانید غارها و تونل های قدیمی می توانند یکی از بهترین اماکن گردشگری برای علاقه مندان به مناطق تاریخی دست نخورده و یا کمتر دستکاری شده می باشد. با توجه به خاص بودن غار نوردی این نوع تورها مشتریان خاص و ویژه خود را دارند. در ادامه با کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر همراه باشید تا در مورد غار سهولان مطالب بیشتری را مطالعه کنید.

عجایب غار سهولان

رازهای غار سهولان

غارها و مناطق گردشگری که در دل طبیعت وجود دارد و زمانی برای زندگی افراد و یا حیوانات مورد استفاده قرار می گرفته است همواره پُر از افسانه های بومیان و موارد عجیب و گاهاً رُعب آور می باشد. غار سهولان یکی از این غارهای شگفت آور و عجیب می باشد. یکی از موارد قابل توجه برای کسانی که در تاریکی شب به غار سهولان رفته اند و شاید داستان های مختلفی را برای آن روایت کرده اند صدای جیغ های شبانه می باشد که از دل غار بیرون می آید. در این مورد باید گفت که غارها مخفیگاه خفاش ها و کبوتر ها می باشند. صدایی که شبیه به صدای جیغ کشیدن است نیز صدای خفاش هایی می باشد که خلوتشان به هم ریخته است. البته در غار سهولان با توجه به زندگی خفاش ها در محل های دنج و غیر قابل دسترس غار به ندرت می توانید آنها را مشاهده کنید.

عجایب غار سهولان

چگونگی تردد تا غار سهولان

یکی از مشکلاتی که اکثر مشتریان در تماس با الهام سیر بیان می کنند این است که می خواهند اطلاعاتی در مورد نحوه تردد در غار سهولان و نیز میزان پیاده روی و کوهنوردی برای رسیدن به این غار می باشد. باید اشاره کنیم که در نزدیکی غار روستای سهولان واقع شده که از نظر مناظر طبیعی در غرب کشور زبانزد است و در کنار بازدید از غار سهولان می توانید از این مناظر فوق العاده نیز بهره ببرید. امکان تردد تا نزدیکی دهانه غار با خودرو مهیا شده است و مسیر پیاده روی بسیار کوتاه است. محیط داخل غار سهولان نیز با توجه به جریان آب می توانید به وسیله قایق های موجود در غار طی کنید و از زوایای زیبایی به مشاهده غار بپردازید. همچنین دالان ها زیادی در غار وجود دارد که با نور پردازی های متنوع زیباتر از پیش نیز شده اند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها