عاشقانه های فرهاد در تور کرمانشاه

یکی از شهرهای کُرد زبان که گردشگران بسیاری در تورهای ایران گردی از آن دیدن می کنند، شهر و تور کرمانشاه می باشد. به خاطر داشتن بیش از ۷۰۰ جاذبه تاریخی در تور لحظه آخری این شهر هم مورد استقبال قرار می گیرد. برای بازدید از همه جاذبه های زیبایی که در تور کرمانشاه وجود دارد بهتر است ازقبل نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. از جاذبه های تور کرمانشاه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

عاشقانه های فرهاد در تور کرمانشاه 

طاق بستان در تور کرمانشاه

یکی از جاذبه هایی که گردشگران در تور ارزان کرمانشاه مشتاق بازدید از آن هستند، طاق بستان می باشد. این بنای تاریخی شامل سنگ نبشته ها و سنگ نگارهایی از دوره ساسانی می باشد. قرار داشتن چشمه ها در این کوه زیبا این مکان را به یک جاذبه بی نظیر تبدیل کرده است.

بیستون و معاون الملک در تور کرمانشاه

نام این کوه زیبا هر شنونده ای را به یاد شیرین و فرهاد می اندازد. در این کوه آثاری از دوری داریوش به ثبت رسیده و که نقاشی داریوش هم در آثار یونسکو به ثبت رسیده است. از دیگر جاذبه هایی که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد، زینبیه تکیه معاون الملک است. این مجموعه شامل زینبیه، عباسیه و حسینه میباشد که به دست حسین خان معین الرعایا بنا شده است.

عاشقانه های فرهاد در تور کرمانشاه 

تکیه بیگلربیگی و اسحاق وند

در منطقه فیض آباد کرمانشاه می توانید از تکیه بیگلربیگی که باقی مانده از همین خانواده می باشد دیدن کنید. این تکیه بخ خاطر داشتن آیینه کاری های بی نظیر مورد توجه گردشگران تور کرمانشاه قرار می گیرد. این تکیه شامل بخش هایی مانند اتاق مهمان خانه، موزه خط و کتابت و تالار آیینه می باشد. از گور دخمه های که مورد بازدید قرار می گیرد، می توانیم به گور دخمه اسحاق وند اشاره کنیم. این گور دخمه ها شامل سه قسمت هستند که به دوران مادها تعلق دارند و در شهرستان هرسین قرار گرفته اند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها