طبیعت گردی در تور ایلام

گردشگرانی که به دنبال طبیعت گردی و بهره بردن از آب و هوای پاکیزه و دل پذیر کوهستانی هستند از تور ایلام استقبال می کنند. یکی از شهرهایی ایران که برخلاف آنچه به نظر می رسد جاذبه های طبیعی بسیاری دارد که گردشگران خارجی بسیاری با تور خارجی از این جاذبه ها دیدن می کنند. در زیر تعدادی از جاذبه های بی نظیر تور ایلام را معرفی می کنیم. طبیعتاً مسافران و گردشگران ایران حتی اگر سفرهای خارج از کشور زیادی نیز داشته باشند همراهی با تور داخلی و تور گردشگری شهرهای مختلف کشورمان را نیز فراموش نمی کنند و استقبال زیادی از آن می کنند.

طبیعت گردی در تور ایلام 

کوه مانشت و سرکب تور ایلام

کوه مانشت اولین کوه مورد بازدید در این تور می باشد که از کوهای زاگرس به حساب می آید و آب و هوای معتدل و کوهستانی دارد، از کوهایی بی نظیری است که سرتا سر از درخت پوشیده شده است. رودخانه هایی که از این کوه سرازیر می شوند مورت و آسازنگان نام دارد. زیبایی های بی نظیر این کوه چشم هر بیننده ای را مجذوب می کند. کوه مورد بازدید دیگر سرکب نام دارد که درمنطقه میشخاص قرار دارد و رود خانه ای که از این کوه سرازیر می شود به اب آفتاب شهرت دارد.

طبیعت گردی در تور ایلام 

تنگه ارغوان و بهرام چوبین

از دیگر جاذبه هایی این تور لحظه آخری می توان به تنگه ارغوان اشاره کرد که در شما ایلام واقع شده و مسیر روخانه با گُل ها و درختان ارغوانی فضایی فوق العاده چشم نوازی را ایجاد کرده است. یکی از جاذبه های طبیعی که در تورهای داخلی از آن دیدن می شود. تنگه بهرام چوبین می باشد که در دامنه کوه کبیر قرار دارد نام این تنگه از نام بهرام چوبین فرمانده دوره سامانی که دریکی از جنگ های خود به این تنگه پناه می برد گرفته شده و از آن زمان فقط تکه هایی از سنگ و پلکان بر دیوار می باشد. در این مجموعه تعدادی آب انبار و ناوک برای نگهدای آب شیرین تعبیه شده و گردشگران بیشتر در فصل بهار و تابستان از این زیبایی بهره می برند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها