طبیعت وسوسه انگیز تور گیلان

تور گیلان شامل مسافرت به شهرهای ماسوله، انزلی و لاهیجان است. در این تور گردشگردی می توانیم از جنگل، غارها، دریا، طبیعت دست نخوره بازدید کنیم و از همه مهم تر آرامشی که در این تور وجود دارد غیرقابل توصیف است. برای سفر به گیلان می توانیم از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنیم یا با اتوبوس مسافرت کنیم. در نوشتار پیش رو زیبایی ها و مناطق گردشگری تور گیلان را نام خواهیم برد.

طبیعت وسوسه انگیز تور گیلان 

امام زاده و پارک و موزه در تور گیلان

اگر می خواهید در این تور داخلی از جایی دیدن کنید که علاوه بر زیارتی بودن ورزش هم محسوب شود، می توانید به روستای امام زاده هاشم سفر کنید که زیارتگاه هاشم بن محمد در این روستا قرار دارد و از پای کوه تا قله کشیده شده است و بازدید از این امام زاده نوعی کوه نوردی نیز محسوب می شود. در پارک جنگلی سراوان موزه میراث روستای گیلان قرار دارد که این موزه برای به تصویر کشیدن زندگی مردم گیلان ایجاد شده است و بخش های مختلفی مانند چایخانه، بازار ها، مزارع چای، کارگاه های آموزشی مثل گمج سازی و سفال گری و نمایش های بومی را شامل می شود. در این محل به جای هتل از دو مهمان خانه که با الهام از خانه های روستایی ساخته شده استفاده می شود.

طبیعت وسوسه انگیز تور گیلان 

عمارت کلاه فرنگی و بازار سنتی گیلان

عمارت کلاه فرنگی یک بنای چوب است که در مرکز شهر رشت قرار دارد و این بنا حدود دویست سال قدمت دارد و یکی از مکان هایی است که توسط گردشگران تور رشت مورد بازدید قرار می گیرد. در بازار سنتی رشت آنچه مورد توجه و علاقه توریست ها قرار می گیرد، وجود اجناس با کیفیت از برند های معروفی مانند هاکوپیان و آدیداس و غیره می باشد که اگر قصد خرید را دارید این بازار بهترین مکان برای خریدی فوق العاده است. برای سفر به مناطق مختلف کشور از آزانس هواپیمایی الهام سیر استفاده نمایید .

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها