طبیعت بی نظیر شمال در تور مازندران

گردشگران تورهای ایرانگردی از تور مازندران به خاطر طبیعت وصف نشدنی بازدید می کنند. گردشگران می توانند در هتل قدیم تور رامسر که جنبه تاریخی هم دارد، اقامت کنند. این استان به خاطر همجوار شده با دریای خزر و جنگل های بکر و دست نخورده ای که دارد مورد توجه گردشگران تور مازندران قرار می گیرد. از دیدنی های تور مازندران، این شهر زیبا و خوش آب و هوا، با آب و هوای معتدل و بی نظیر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

طبیعت بی نظیر شمال در تور مازندران 

جنگل های تور مازندران

جنگل مه آلودی که می توانید در تور مازندران از آن بازدید کنید، جنگل پاسند نام دارد. این جنگل بکر ودست نخورده در نزدیکی شهر بهشهر قرار دارد. یکی از مناطق ییلاقی که می توانید در تور مازندران از آن بازدید کنید، منطقه اولسبلنگاه می باشد. طبیعت خیره کننده این منطقه هر گردشگری را مجذوب خود می کند. گردشگران تور مازندران می توانند برای اقامت از هتل های چوبی که در این منطقه ساخته شده است، استفاده کنند.

طبیعت بی نظیر شمال در تور مازندران 

کیا کلایه و صفرا بسته

از تالاب های زیبای شمال که انواع مختلفی از گیاهان دریایی در این تالاب قرار دارد می توانیم به کیاکلایه اشاره کنیم. در تور مازندران گردشگران به دنبال بکر ترین و زیباترین چشم انداز های طبیعی می گرددند، روستای صفرا بسته می تواند هر زیبایی که تاکنون دیده اید را زیر سوال ببرد. درختان توسکا در بهار و پاییز به گونه ای خود نمایی می کنند که گویی با یک نقاشی خیالی روبه رو هستیم. الهام سیر ارائه دهنده خدمات مسافرتی در ایران .

طبیعت بی نظیر شمال در تور مازندران 

دریاچه بره سر در تور مازندران

دریاچه ای با آب پاک و زلال به نام بره سر گردشگران را مشتاق تور لحظه آخری می کند. این دریاچه به خاطر وقایع طبیعی در دل درختان سر به فلک کشیده موقعیت خوبی به دست آورده است. این دریاچه یکی از قسمت های ویستان می باشد که در آن می توانید انواع مختلف ماهی ها و آبزیان را نیز ببینید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها