طبیعت بی مانند شهر سوچی در تور روسیه

سوچی یکی از شهر های روسیه است، که سالانه گردشگران بسیاری با تور خارجی از این منطقه در تور روسیه دیدن می کنند. شهر سوچی توسط ناوگان دریای سیاه تاسیس شده و از زیبایی هایش می توانیم مناظر دیدنی کوهستانی، سواحل چشم نواز و آفتاب گرفتن در مناطق حاره ای را نام برد. برای بهره بردن از این زیبایی ها می توانیم با رزرو بلیط هواپیما به این شهر در تور روسیه سفر کنیم. در این نوشتار شما را با برخی از جاذبه های طبیعی تور سوچی آشنا می کنیم.

طبیعت بی مانند شهر سوچی در تور روسیه 

مزارع چای و قلعه گودلیک تور روسیه

از زیبایی های دیدنی این تور بازدید از مزرعه چای در منطقه داگومیس که در خارج شهر سوچی قرار دارد می توان اشاره کرد. با دیدن از این منطقه می توانید با نحوه کشت چای و تاریخچه چایی در این منطقه آشنا شوید. در چایخانه ای که صاحبش فضای آن را به شکل سنتی چیده و از هنرهای بومی منطقه در آنجا استفاده کرده و می توانید انواع چای سبز و سیاه خوش طعم را در این چایخانه بچشید. قلعه گودلیک نیز قلعه ی بزرگی می باشد که در کنار رودخانه گودلیک قرار دارد و بعد از گذشت سال ها شکل مثلثی خود را از دست نداده و قبلاً پایگاه دزدان دریایی بوده در این قلعه آثار ارزشمندی مانند ظروف خزری که به قوم خزری تعلق داشته کشف شده و مورد توجه گردشگران تور داخلی روسیه نیز قرار می گیرد.

طبیعت بی مانند شهر سوچی در تور روسیه 

طبیعت قفقاز در تور روسیه

از جاذبه های طبیعی که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد، می توان به طبیعت قفقاز اشاره کرد که دومین منطقه بزرگ کوهستانی اروپا به حساب می آید و شامل گونه های مختلف حیوانات شامل خرس، گرگ، بیزون اروپایی می باشد. جنگل های این منطقه با پوشش گیاهی بومی پوشیده شده و زیبایی چشم نوازی را ایجاد می کند و در این زیستگاه یک پارک دوبرون بوم قرار دارد. در تور سوچی از کلیسای بیزانس لو هم دیدن می شود که در بالای یک کوه قرار دارد و به یک قلعه تبدیل شده و قدمتی طولانی دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها