شهر کویری بیرجند

گردشگرانی که به دنبال گذراندن تعطیلات نوروزی در شهر منحصر به فرد هستند می توانند از تور بیرجند بازدید کنند. قرار گرفتن این همه زیبایی در وسط کویر گردشگران را به تور لحظه آخری بیرجند و کویر گردی علاقه مند ساخته است. برای بازدید از جاذبه های فراوان این شهر می توانید با رزرو تور بیرجند به این شهر منحصر به فرد سفر کنید. در نوشته زیر تعدادی از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری تور بیرجند را معرفی می کنیم.

شهر کویری بیرجند 

ارگ کلاه فرنگی در تور بیرجند

در تور بیرجند می توانید از جاذبه تاریخی که نماد حکومت امیر معصوم خان در دوران زندیه می باشد، بازدید کنید. این بنا به خاطر شکل خاص معماریش شهرت یافته و شامل یه حوض کوچک در وسط و مقرنس کاری وآذین بندی می باشد. با توجه به قدمت تاریخی که این مکان زیبا دارد گردشگران زیادی با تور های مختلف از ایران و جهان از این مکان دیدنی بازدید می کنند. الهام سیر ارائه دهنده خدمات نوین گردشگری در ایران .

موزه های بیرجند

در تور بیرجند می توانید از موزه مشاهیر که در دل شهر قرار دارد بازدید کنید، این موزه در یک خانه تاریخی به اسم پردلی به پا شده است. با بازدید از موزه پهلوانان که در یک زور خانه قدیمی واقع شده است می توانید از آثاری که مربوط به پهلوانان قدیمی می باشد، دیدن کنید.

شهر کویری بیرجند 

مسجد چهار درخت بیرجند

گردشگران تور بیرجند به دنبال بازدید از آثار اسلامی مانند مسجد چهار درخت می باشند. این مسجد شامل دو در می باشد و می توانیم مقرنس کاری های بی نظیری را در شبستان مسجد ببینیم. این بنا در دوره قاجاریه ساخته شده است و جزو آثار تاریخی تور بیرجند می باشد.

روستای میرک در تور بیرجند

بازدید از زیبایی های که چشم هر بیننده ای راتسخیر می کند تنها در روستای میرک در تور بیرجند امکان پذیر می باشد، به همین دلیل گردشگران در تور بیرجند بازدید از این مکان خاص را نیز از دست نمی دهند. دیدن طبیعت سرسبز و گل های زرد درختان زرشک زیبایی محصور کننده ای به این روستا می دهند. وجود درختان بادام، زعفران به زیبایی این منطقه می افزاید، مردم این منطقه کشاورز یا دامدار می باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها