شهر کلمبو در تور سریلانکا

یکی از دلایلی که گردشگران شهر کلمبو را به عنوان مقصد تور لحظه آخری انتخاب می کنند وجود جاذبه های متنوع در تور کلمبو می باشد. وجود سواحل، موزه ها، معبد و دیگر آثار تایخی گردشگران تور سریلانکا و توریست های اروپایی را به خود جلب می کند. یکی از مناسب ترین راه های سفر به کشور سریلانکا و شهر کلمبو استفاده از سفر هوایی با رزرو بلیط چارتر می باشد. در نوشتار زیر تلاش کرده ایم چند مورد از مهم ترین جاذبه های تور سریلانکا و به طور ویژه تور کلمبو را معرفی نماییم.

شهر کلمبو در تور سریلانکا 

سواحل زیبا در تور کلمبو

ساحل مونت لاویانا در تور کلمبو از جمله سواحل زیبایی که اطرافش را مغازه ها، رستوران ها و بارهای متنوع در بر گرفته است در تور سریلانکا و به صورت خاص تر تور کلمبو مورد توجه قرار می گیرد. گردشگران به خاطر ساعاتی که می توانند در بارها بگذرانند یا در ساحل شنا کنند از این منطقه بازدید می کنند.

شهر کلمبو در تور سریلانکا 

موزه استعمار هلند و کلانیا

در تور کلمبو می توانید از آثار به جا مانده از هلندی ها در موزه استعمار هلند بازدید کنید. در گذشته به جای استقبال از گردشگران در هتل از این جاذبه استفاده می کردند اما اکنون به یک موزه قدیمی تبدیل شده است. دیگر جاذبه این شهر معبد کلانیا می باشد که شهرتش به خاطر نقاشی ها و آثاری می باشد که از بدایی ها به جا مانده است. قدمت طولانی این معبد و سالم ماندن بنای معبد قابل توجه می باشد. در تور کلمبو معبد های زیادی مربوط به آیین بودایی ها باقی مانده است.

شهر کلمبو در تور سریلانکا 

موزه ملی کلمبو

اگر در تور سریلانکا به دنبال بازدید از جاذبه های تاریخی هستید حتماً از موزه ملی این شهر بازدید کنید. ساختمان موزه در عمارت بریتانیا جای گرفته است و از آثاری که در این موزه به نمایش گذاشته می شود، می توانیم به مجسمه، نسخه خطی، لباس شاهانه، مبلمان آنتیک و ظروف باستانی اشاره کنیم. در هنگام بازدید از این موزه می توانید از پارک سرسبز ویهارامادوی هم بازدید کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها