شهر وارنا در تور بلغارستان

زمانی که صحبت از تور گردشگری بلغارستان می شود وارنا یکی از شهرهایی است که در این تور از اهمیت زیادی برخوردار بوده و مورد اقبال گردشگران است. وارنا سومین شهر کشور بلغارستان است و در فصل تابستان به خاطر تعداد زیاد مسافرانی که از با تور داخلی کشور بلغارستان و یا تور خارجی به این شهر سفر می کنند سبب افزایش قیمت بلیط هواپیما، هزینه اقامت در هتل و هزینه حمل و نقل می گردد. بنابراین بهترین ماه برای استفاده از تور وارنا ماه های جولای و آگوست می باشد که دمای هوا در این شهر بسیار مناسب می باشد و هوای ملایمی دارد.

شهر وارنا در تور بلغارستان 

اماکن و سواحل وارنا در تور بلغارستان

مورد توجه قرار گرفتن شهر وارنا در تور بلغارستان به خاطر وجود خیابان های قدیمی و مدرن و پارک ها و سواحل می باشد. همچنین در این شهر هتل های ارزان قیمتی با امکاناتی نظیر حمام اختصاصی، وای فای رایگان و همچنین صبحانه رایگان وجود دارد. یکی دیگر از دلایل تورهای گردشگری زیادی که در کشور بلغارستان وجود دارد، غذاهای لذیذی است که در این کشور طبخ می شود و آشپزی این کشور تحت تأثیر آشپزی خاورمیانه می باشد. از این غذاها می توان به سالاد سوپسکا، آب دوغ خیار، سوپ سیرابی و بانیستا اشاره کرد. از اماکن دیدنی دیگری که در تور بلغارستان مورد بازدید قرار می گیرد می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد. سواحل زیادی برای تفریح و لذت بردن با اعضای خانواده در شهر وارنا وجود دارد که توسط توریست ها مورد بازدید قرار می گیرد، ولی سواحل سانی بیچ یکی از پر طرفدارترین و گران ترین سواحل شهر وارنا به حساب می آید.

شهر وارنا در تور بلغارستان 

مرکز فستیوال و جنگل سنگی در تور وارنا

مرکز فستیوال یکی از معتبرترین موسسات فرهنگی است که در سواحل دریای سیاه و مرکز شهر وارنا قرار دارد و در تور وارنا مورد بازدید قرار می گیرد و بخش های زیادی از این مرکز در زیر زمین قرار گرفته است که برای برگزاری تئاتر، کنفرانس، اکران فیلم های سینمایی از این مجموعه استفاده می شود. در این مجموعه به جز مکان های فرهنگی رستوران و کافه نیز وجود دارد. جنگل سنگی در جنوب غربی شهر وارنا قرار دارد که یکی دیگر از جاذبه های دیدنی در کشور بلغارستان می باشد که میلیون ها سال قدمت دارد و در بستر دریا قرار داشته و با خشک شدن آب این منطقه منظره زیبای این جنگل سنگی نمایان شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها