شهر ناشناخته در تور لهستان

کراکوف تنها شهری در تور لهستان است که به لحاظ داشتن هنرهای نفیس و معماری تخریب نشده در جنگ جهانی اول شهرت دارد. این شهر حدود پانصد سال پیش پایتخت کشور لهستان بوده است و امروزه به دلیل داشته هایش به ثبت میراث جهانی یونسکو رسیده است. تور لحظه آخری لهستان فرصتی مناسب و کم یاب برای افرادی است که دوست دارند سفری لوکس را با هزینه ای کم داشته باشند. تور لهستان یکی از محبوب ترین های تور اروپا برای گردشگران ایرانی محسوب می رود که با رزرو بلیط هواپیما می توانند از شهر ناشناخته و زیبای کراکوف نیز دیدن کنند.

شهر ناشناخته در تور لهستان 

زمان سفر به کراکوف در تور لهستان

تور لهستان با داشتن بازدید از کراکوف در برنامه خود یک تور به یادماندنی از تاریخ و فرهنگ و هنر این کشور می باشد. در کراکوف بهترین فصل برای تور گردشگری معنی ندارد زیرا در تمامی فصول جاذبه ها و تفریحات خاص خودش را دارد اما تور نوروزی و تور پاییزی آن کمی ارزان تر و به صرفه تر است. به دلیل اینکه در تابستان برخی ادارات و نیز مدارس کودکان تعطیل می باشد تور تابستانه کراکوف در ایران طرفدار بیشتری دارد و کراکوف نیز در این فصل شلوغ تر می باشد به همین دلیل باید از قبل هتل رزرو کنید. اگر به دنبال هتل لوکس هستید کراکوف دقیقا همان هتلی را که شما خواستارش هستید در اختیارتان قرار می دهد.

پارک ملی ایکو در تور کراکوف

طبیعت گردی نیز در میان جاذبه های تور کراکوف جایگاه خوبی دارد چرا که هم طبیعت کراکوف زیباست و هم اینکه گردشگران چه آنهایی که با تور خارجی سفر می کنند و چه مسافران تور داخلی همیشه برای دیدن طبیعت مشتاق تر هستند. پارک ملی ایکو جزو بزرگ ترین پارک های دنیا به حساب می آید و در طبیعتی بکر در خارج از این شهر خودنمایی می کند. در این پارک تندیس های بزرگ و سنگی لابه لای انبوه درختان وجود دارند و نیز برج ساعت در میان آن می درخشد که برای رسیدن به آن باید مسیری را پیاده روی کنید.

شهر ناشناخته در تور لهستان 

تپه آهکی واول کراکوف در تور لهستان

در کنار رودخانه زیبای ویستولا دشتی وسیع و سرسبز با صخره های بلند وجود دارد که برخی از این صخره ها به طور طبیعی از جنس آهک هستند. در زیر این صخره ها یک غار آهکی وجود دارد که می توانید همراه با تور از داخل آن دیدن کنید. این صخره ها افتخار آن را دارند که نخستین کلیسای سنگی بر روی آنها احداث شده و نیز شاهد تاجگذاری نخستین شاه لهستان بوده اند و جزو جاذبه های برتر کراکوف است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها