شهر تاریخی سویا در تور اسپانیا

یکی از شهر های کشور اسپانیا که گردشگران تور اسپانیا و تور اروپا از آن استقبال می کنند، شهر سویا می باشد. برای سفر به این شهر پر از آثار تاریخی در تور اسپانیا می توانید با استفاده از بلیط هواپیما و در صورت موجود بودن رزرو بلیط چارتری سفر راحت تری را داشته باشید. به صورت خاص در تور اسپانیا، شهر سویا از شهر هایی می باشد که در هر ماهی از سال می توانید به آن سفر کنید، پس بهتر است تور سویا را از دست ندهید. تعدادی از جاذبه های تور سویا را در متن زیر معرفی کرده ایم و امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

شهر تاریخی سویا در تور اسپانیا 

پارک ماریا لوئیسا در تور اسپانیا

از مهم ترین جاذبه هایی که در تور اسپانیا و شهر سویا مورد بازدید قرار می گیرد، پارک ماریا می باشد. این پارک زیبا در نزدیکی رود گوادالکیویر قرار گرفته و دو میدان مهم شهر سویا با نام های آمه ریکا، اسپانیا هم در این پارک قرار دارد. در بازدید از پارک می توانید از دیگر جاذبه گردشگری در تور اسپانیا و تور سویا یعنی موزه هنر و باستان شناسی هم دیدن کنید.

سانتا کروس در تور سویا

در تور اسپانیا ورق زدن تاریخ و سفر به گذشته شهر سویا در محله قدیمی سانتا به وقوع می پیوندد. در این محله می توانید از آثاری مانند کلیسای جامع، خیرالدا بازدید کنید. رستوران و هتل های مناسب در این منطقه برای گردشگران تدارک دیده شده است.

شهر تاریخی سویا در تور اسپانیا 

میدان گاو بازی تور اسپانیا

در تور سویا و تور اسپانیا برای افرادی که مایل باشند بازدید از میدان گاو بازی هم جزو برنامه ها می باشد . در واقع با ورود به این میدان قدیمی ترین میدان اسپانیا «رئال مائسترانزا» را مورد بازدید قرار داده اید، که شامل یک بخش جداگانه به عنوان موزه هم می باشد.

خانه پیلاتوس و متروپل

در تور سویا می توانید به قصر زیبایی که شامل مجموعه آثار قرن شانزدهم می باشد، هم سر بزنید.معماری این قصر مجلل ترکیبی از رسانس، مدجن و ایتالیایی می باشد، وجود آثار فرانسیسکو گویا نیز به زیبایی های قصر افزوده است. در این تور از سازه های معروفی که به دست معمار آلمانی یورگن مایر هرمن ساخته شده است، سایبان متروپل می باشد که بالای ۲۰ متر رتفاع دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها