شهر بلگراد الماس گردشگری اروپای شرقی

بلگراد پایتخت و شلوغ ترین شهر کشور صربستان می باشد که در بین دو رود زیبای دانوب و ساوا واقع شده است. برای سفر به بلگراد داشتن ویزای بین المللی صربستان ضروری می باشد و یکی از برترین راه های سفر به این شهر خطوط هوایی می باشد. اما به دلیل اینکه جدیداً این کشور برای ورود مسافران محدودیت هایی قائل شده است، بلیط هواپیما را باید از شرکت های هواپیمایی تهیه کنید زیرا در آژانس های مسافرتی به دلیل تردد کمتر بلیط چارتری وجود ندارد.

شهر بلگرد الماس گردشگری اروپای شرقی 

دریاچه آدا و تعداد زیادی ورزش آبی

یکی از جاذبه های شهر بلگراد دریاچه آداسیگانلیا می باشد که به دریاچه آدا نیز معرف است. محبوبیت دریاچه آدا به حدی است که همیشه در برنامه تور یک روز کامل را به گشت و گذار در این منطقه خوش آب و هوا اختصاص می دهیم. از جمله ورزش هایی که می توانید در ساحل این دریاچه از آن لذت ببرید دوچرخه سواری و اسکیت می باشد و علاوه بر این ها ورزش های آبی نیز هیجان و لذت فوق العاده ای دارند و گردشگران بسیاری را که با تور خارجی به صربستان سفر کرده اند را به خود جذب می کند.

کالمگدان و نمادهایش

مشهورترین نماد شهر بلگراد بنای بلند قهرمان کالمگدان می باشد که از گذشته های بسیار دور بلگراد یعنی از پیروزی های بلگراد در جنگ جهانی اول حکایت می کند. قهرمان کالمگدان به دلیل نزدیکی به رودهای دانوب و ساوا همیشه مملو از گردشگرانی است که با تور خارجی و نیز تور داخلی از این شهر دیدن می کنند. برج های کالمگدان از زیباترین برج های قاره اروپا می باشد می باشد که در قلب بلگراد قرار دارد و در جذب تور موفق بوده است. 

شهر بلگرد الماس گردشگری اروپای شرقی 

کلیسای سنت ساوا

کلیسای سنت ساوا از برترین سازه هایی است که در کشور صربستان ساخته شده است و نیز وسیع ترین کلیسای منطقه می باشد. این کلیسا نیز در جذب تورهای گردشگری به بلگراد تأثیر بسزایی داشته است. کلیسای سنت ساوا به اکثر جاذبه های توریستی بلگراد نزدیک بوده و در نزدیکی آن می توان هتل هایی با شکوه و شیک را دید که بر اساس استانداردهای هتل سازی بنا شده اند.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها