شهری توریستی و دانشجویی اسکی شهر

اسکی شهر جایگزین شهرهای توریستی شلوغ ترکیه

کشور ترکیه همواره در طی چندین سال گذشته محبوبیت خاصی را در بین ایرانیان پیدا کرده بود. این کشور که در ابتدا بیشتر به خاطر پایتخت خود یعنی استانبول شهرت یافته بود هم اکنون سایر شهرهای ترکیه در جذب تور گردشگری با پایتخت آن رقابت می کنند. امروزه اسکی شهر ترکیه در حال تبدیل شدن به یکی از شهرهای توریست پذیر است و به یکی از مقاصد اصلی تور ترکیه بدل گشته است. پیشرفت این شهر کوچک ترکیه که بین استانبول و آنکارا قرار دارد به دلیل موقعیت جغرافیایی آن است. در اسکی شهر زبان های متنوعی به چشم می خورد که می تواند به علت ورود دانشجوها از کشورهای مختلف به دو دانشگاه عثمان قاضی و آناتولی باشد. بیشترین زیبایی اسکی شهر به رود زیبای پرسوک که از وسط این شهر می گذرد مربوط است. اسکی شهر در زبان ترکی به معنای شهری بسیار قدیمی است. این شهر دارای فرودگاه بین المللی است که باعث شده است که علاوه بر اتوبوس و قطار، مسافرت هوایی نیز با تور امکان پذیر باشد و الهام سیر با صدور بلیط هواپیما و بلیط چارتر در ایام مختلف سال می تواند دغدغه گرفتن بلیط را برای گردشگران بر طرف نماید. تعداد زیادی از مسافرین و گردشگران در تور ترکیه مشتاق دیدن این شهر باشند.

 شهری توریستی و دانشجویی اسکی شهر

پارک سازوا و پارک کنت

در غرب جاده کوتایا پارک سازوا پارکی افسانه ای وجود دارد که در وسط آن یک قلعه به طرح قرون وسطایی ساخته شده است. علاوه بر این ها کشتی دزدان دریایی، قطار بازی، آکواریوم، آب نماها و باغ وحش از دیگر جاذبه های دیدنی تور ترکیه و اسکی شهر است. پارک کنت در منطقه گوکمیدان قرار دارد. این پارک برکه ای بسیار بزرگ دارد که جزیره ای را در میان خود گرفته است و جذابیت های خاص خود را برای گردشگران دارد.

شهری توریستی و دانشجویی اسکی شهر

موزه بالمومو یا موزه مومیایی و موزه هوایی اسکی شهر

همانطور که در هر کشوری موزه ها نشان دهنده فرهنگ آن کشور می باشند موزه بالمومو هم نشان دهنده احترام به شخصیت های بزرگ می باشد. زیرا در این موزه مجسمه های شخصیت های بزرگ کشورها نگهدای می شود و از این حیث شبیه موزه مادام توسو در لندن است و از جاذبه های متفاوت تور ترکیه محسوب می شود. علاوه بر موزه مومیایی موزه هوایی نیز در اسکی شهر قرار دارد واین موزه که روبروی دانشگاه آنادولو است درآن هواپیماها، موشک ها، جت ها و سلاح های جنگی نگهداری می شود.

شهری توریستی و دانشجویی اسکی شهر 

بازار چوب اودون پازاری و مرکز خریداسپارک

این بازار چوب که در زمان های قدیم محلی برای تولید محصولات چوبی بوده است امروزه با داشتن خانه ها و عمارت های چوبی زیبا در معرض دید همگان قرار گرفته است و جذابیت های خاص خود را برای تور خارجی دارد و اما بخش جدا نشدنی و جذاب تمامی سفرها خرید و بازار خرید است مخصوصا ترکیه که از نظر داشتن برندهای اصلی ترک و با کیفیت مشهور است و مرکز خرید اسکی شهر اسپارک، این جذابیت را برای تور گردشگری فراهم نموده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها