شهرهای گردشگری تور اروپا

گردشگران تور خارجی در سفر به کشور اروپا به دنبال بازدید از بهترین جاذبه ها می باشند. در بیشتر موارد و سفر ها گردشگران تور لحظه آخری را به خاطر بازدید از جاذبه های ناب اروپا و قیمت مناسب از دست نمی دهند. یکی از روش های راحت سفر با تور اروپا استفاده از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما و بلیط چارتر می باشد. در متن زیر چند نمونه از این جاذبه های زیبای تور اروپا را معرفی خواهیم کرد.

شهرهای گردشگری تور اروپا 

تور پاریس فرانسه

در تور گردشگری اروپا یکی از شهر هایی که به خاطر داشتن جاذبه های فوق العاده مورد توجه قرار می گیرد شهر پاریس می باشد. از جاذبه های مطرح این شهر می توانیم به برج ایفل، طاق پیروزی، کلیسای نتردام، موزه اورسی، رود سن و ژاکمارت اشاره کنیم. تور پاریس به تور عُشاق و ماه عسل نیز شهرت دارد.

لندن در تور انگلیس

در تور اروپا گردشگران به هیچ وجه بازدید از شهر لندن را از دست نمی دهند، چهار اثر مشهور که در یونسکو به ثبت رسیده است شامل وست مینستر، خانه پارلمان و باغ گیاه شناسی  می باشد. جاذبه های دیگری در این شهر وجود دارد که گردشگران را بهت زده کرده از این زیبایی ها می توانیم به موزه بریتانیا، بیگ بن، چشم لندن، پل برج لندن اشاره کنیم.

شهرهای گردشگری تور اروپا 

تور رم در ایتالیا

در تور ایتالیا اگر به دنبال بازدید از جاذبه های تاریخی هستید به شهر رم سفر کنید، در این شهر می توانید از جاذبه هایی مانند آبنمای تروی، موزه واتیکان، میدان روم، پلکان اسپانیایی و پانتئون اشاره کنیم. به خاطر سالم مانده این آثار تاریخی شهر رم به شهر جاویدان شهرت پیدا کرده است.

شهرهای گردشگری تور اروپا

بارسلون در اسپانیا

در کشور فرانسه می توانید به کلکسیونی از جاذبه ها و تفریحات را به صورت یکجا دسترسی داشته باشید. آب وهوای عالی، سواحل دیدنی، غذاهای بی نظیر را در این شهر می توانید تجربه کنید. از جاذبه هایش می توانیم موزه پیکاسو، رامبلا، کازامیلا، باغ وحش بارسلون، موزه fc بارسلون، کازا بالتو و بارسلونتا را نام برد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها