شهرهای گرجستان و تور باتومی

یکی از شهرهای تور گرجستان که گردشگران زیادی با تورهای اروپا و تور خارجی از آن دیدن می کنند، تور باتومی می باشد. برای سفر به گرجستان و دیدن زیبایی ها و جذابیت های گردشگری تور باتومی، می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما از آژانس مسافرتی الهام سیر استفاده کنید. قبل از سفر بهتر است هتل مورد نظر خود را رزرو کنید که در طول سفر با مشکل اقامت گاه مواجه نشوید. برخی از دیدنی ترین جاذبه های تور گرجستان شامل موارد زیر می شود.

شهرهای گرجستان و تور باتومی 

دیدنی های تور باتومی

کشور گرجستان توسط توریست های ایرانی نیز مورد بازدید قرار می گیرد، از جاذبه های تاریخی این تور گردشگری می توانیم به موزه استالین اشاره کنیم. این موزه شامل تمام وسایل به جا مانده از رهبر معروف شوروب می باشد که بازدی از آنها برای هر گردشگری جالب می باشد. از بلوارهای زیبای تور باتومی می توانیم به بلوار باتومی اشاره کنیم که فضایی زیبا برای پیاده رویی و استفاده از هوای تمیز را فراهم می کند. زیبایی دیگر این بلوار رقص آب می باشد که تصاویر زیبایی را برای بازدید کنندگان خلق می کند. گردشگرانی که به ورزش های آبی مانند شنا، اسکی روی آب و قایق سواری علاقه دارند بهتر از دریاچه نوریگلی که آب تمیزی دارد دیدن کنند. آژانس هواپیمایی الهام سیر ارائه کننده انواع بلیط چارتر در ایران .

شهرهای گرجستان و تور باتومی 

پارک آبی و پارک دلفین ها

یکی از جاذبه هایی که در تابستان ها از آن دیدن می شود پارک آبی نام دارد که به خاطر داشتن امکاناتی مانند پارکینگ، اینترنت و محل هایی برای اقامت مسافران مورد استقبال قرار می گیرد. وجود گونه های مختلف گل و گیاه این پارک زیبا را دیدنی تر می کند. پارک دیگری که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد پارک دلفین ها می باشد که به خاطر وجود دلفین ها در این پارک و حرکات نمایشی مثل بازی با توپ، رقصیدن در آب، پرش از درون حلقه را انجام می دهند شهرت پیدا کرده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها