شهرهای متروکه در تور آمریکا

کشور آمریکا مکان های گردشگری بسیاری برای بازدید گردشگران دارد که می توان با سفر هوایی به این کشور سفر کرد. گردشگران آمریکایی و غیر آمریکایی برای سفر به نقاط مختلف این کشور از تور داخلی و تور خارجی استفاده می کنند. شهرهای قدیمی و متروکه از جمله مکان های مورد بازدید تور می باشد که در این مقاله به شرح این شهر ها می پردازیم. همچنین یادآوری کنیم که بلیط هواپیما به صورت مستقیم برای تور آمریکا در ایران وجود ندارد و باید چند مسیر هوایی را عوض کنید.

شهرهای متروکه در تور آمریکا 

جزیره مردگان آمریکا

از شهرهایی مورد بازدید در این تور شهر های متروکه است. شهرها با گذشت زمان شروع به پیشرفت می کنند و جمعیت مردم روز به روز افزایش می یابد و شهر روبه ترقی پیش می رود ولی این در مورد همه شهرها صدق نمی کند. شهرهایی هستند که رو به نابودی می روند که در مورد این شهرها شانس و اقبال نقش به سزایی دارد. شهر مردگان از جمله این شهر ها است که جز باقی مانده خانه های قدیمی و فکر ارواح در آنجا چیزی وجود ندارد و مورد استقبال گردشگرانی است که در تور آمریکا به دنبال هیجان هستند.

شهرهای بنک وآلاباما در تور آمریکا

شهر آلاباما از شهرهایی است که مورد بازدید گردشگران در تور گردشگری آمریکا قرار می گیرد و پر از خانه های قدیمی و متروکه است و حضور ارواح در این شهر احساس می شود. نام شهر بنک از قبایل بومی آمریکا گرفته شده است و کسب و کار مردم شهر جستجوی طلا بوده که در نهایت با آمدن تب طلا به مرور از سکونت خالی شده است و به شهر متروکه و ترسناک تبدیل شده است.

شهرهای متروکه در تور آمریکا 

شهرهای لادلاو و دانکین در تور آمریکا

لادلاو از شهرهایی است که در تورهای گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد. در ابتدا شهر در کنار راه آهن ساخته شده و مردم شهر به استخراج مواد معدنی می پرداختند و با گذشت زمان به شهری متروکه تبدیل شده و به خانه ارواح معروف است. دانکلین نیز از شهرهای متروکه آمریکا به حساب می آید که در گذشته به شهر گندم معروف بوده و محل تولید گندم بوده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها