شرایط و هزینه های دریافت ویزای روسیه

روسیه کشوری است که زمستان های سرد و طاقت فرسا دارد و معمولا تور روسیه و بلیط هواپیما در این زمان ارزانتر خواهد بود. اما بیشترین تقاضا برای تور گردشگری روسیه در بهار و تابستان می باشد زیرا هوا خنک بوده و می توان از این تور حداکثر استفاده را کرد و به تمام جاذبه های این کشور سر زد. باید خاطر نشان کرد که تور نوروزی مسکو و سن پترزبورگ نسبت به سایر تورهای این کشور کم هزینه تر است.

شرایط و هزینه های دریافت ویزای روسیه 

مراحل دریافت ویزای روسیه

اگر می خواهید ویزای روسیه را دریافت کنید باید تمامی مدارک خود را به همراه هزینه به کنسولگری روسیه در تهران بفرستید. ضمناً نیازی به مراجعه حضوری و نیز مصاحبه از شخص وجود ندارد. اعتبار ویزای روسیه هم  به تاریخ پروازتان و هم به طول مدت زمانی که می خواهید در روسیه اقامت داشته باشید و هم به مدت زمان هتل چارتری وابسته است. ترتیب مراحل گرفتن ویزا به این صورت می باشد که ابتدا فرم درخواست ویزای روسیه را تکمیل می کنید سپس تمامی مدارک لازم مانند شناسنامه، گذرنامه معتبر و کپی از تمامی صفحات مهم آن، عکس جدید از خودتان، بلیط هواپیمایی روسیه، دادن اسنادی که ثابت کند شما در روسیه هتل رزرو کرده اید و یک چک به مبلغ تعیین شده که به عنوان ضامن بازگشت شما به ایران است.

شرایط و هزینه های دریافت ویزای روسیه 

هزینه دریافت ویزا و نیز نوع ویزا

ویزا به دو نوع ویزای معمولی و ویزای اضطراری وجود دارد. به این صورت که ویزای معمولی به کسانی تعلق دارد که از قبل برای سفر آمادگی داشته اند و خیلی زودتر از موعد برای ویزا اقدام کرده اند این ویزا ارزانتر از ویزای اضطراری می باشد و حدود ۴۵۰ هزار تومان هزینه می خواهد.اما ویزای اضطرای برای افرادی است که به طور از پیش تعیین نشده تصمیم به سفر با تور روسیه را گرفته اند  دریافت این ویزا حدود ۲۵۰هزار تومان گرانتر از ویزای معمولی برایتان تمام می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها