شرایط اخذ ویزای لهستان و انواع آن

کشور لهستان در قاره اروپا قرار دارد و در همسایگی کشور آلمان است و از امضاء کنندگان عهدنامه ویزای شینگن است. بنابراین ویزای مجزایی نمی خواهد و فقط داشتن ویزای شینگن و نیز تهیه بلیط هواپیما برای تور لهستان کفایت می کند اما قبل از گرفتن ویزای شینگن باید از هنجارها و شرایط و نکاتی که در این کشور آگاه باشید.

شرایط اخذ ویزای لهستان و انواع آن 

انواع ویزای لهستان از نظر مدت زمان

دو نوع ویزا برای تور لهستان و در کُل سفر به این کشور وجود دارد که یکی از آنها ویزای با مدت محدود می باشد که این ویزا جهت مسافرت، درمان و جراحی، برای مسابقات ورزشی و برای حضور در کنفرانس و سمینار مناسب می باشد. ویزای نامحدود برای دانشجویان، دارندگان شرکت بازرگانی، مسافرت کاری و مهاجرت صادر می شود. ویزای بلند مدت امکان اقامت تا یک سال و یا حتی بیشتر را برای دارندگان آن فراهم می کند. برای اقامت در هتل اعتبار ویزا باید تمام نشده باشد در غیر این صورت متخلف شناخته می شوید و با شما برخورد می شود.

انواع ویزای لهستان از نظر رفت و آمد

یک نوع ویزای لهستان وجود دارد که دارندگان آن فقط یک بار حق ورود به این کشور را دارند و تا مدتی که در ویزا قید شده است می توانند در لهستان بمانند و در موقع اتمام زمان به ایران برگردند به این نوع ویزا، ویزای یک بار ورود می گویند. نوع دیگری از ویزای لهستان وجود دارد که دارندگان آن می توانند در طول مدت اعتبار آن هر چند بار که بخواهند به لهستان سفر کنند اما مدت اقامتشان نباید از سه ماه متداول بیشتر شود.

شرایط اخذ ویزای لهستان و انواع آن 

انواع ویزای لهستان و تفاوت آنها

ویزای نوع سی که اعتبار آن سه ماه است، برای سفر به لهستان و سایر کشورهای اروپایی که عهدنامه ویزای شینگن را پذیرفته اند. ویزای نوع دی که اعتبار آن بیشتر از سه ماه می باشد و برای تحصیل و تجارت و … صادر می شود و در تور لهستان کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. ویزای نوع آ که معمولا برای شهروندان قاره آسیا صادر می شود و تا فرودگاه لهستان می توانند بروند و در آن جا اقامت کنند که این ویزا مخصوص رانندگان کامیون می باشد. برای تمامی این ویزاها و نیز ویزاهایی که در بالا ذکر شد از متقاضی تعهد و نیز سفته گرفته می شود که پس از پایان مدت ویزا به کشور خود برگردد. گردشگرانی که از تور ارزان لهستان برای سفر به سایر کشورهای اروپایی استفاده می کنند باید بیشتر زمان مسافرت خود را در لهستان سپری کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها