سوغاتی های تور کوش آداسی

تور کوش آداسی یکی از بنادر ترکیه است که به عنوان مرکزی برای گردشگری در تور ترکیه شهرت دارد و جاذبه های دیدنی و بنادر زیبای آن زبانزد خاص و عام است. ارزانترین و با کیفیت ترین سوغاتی ها را می توان در تور ارزان کوش آداسی تهیه کنید و از تنوع سوغاتی و صنایع دستی لذت ببرید. سفر به ترکیه نیز سفری آسان است و می توانید با رزرو بلیط هواپیما و نیز اگر مقداری تأمل کنید بلیط چارتر ارزان قیمت با تور کوش آداسی همسفر شوید.

سوغاتی های تور کوش آداسی 

فرش و گلیم و چرم در تور کوش آداسی

خرید فرش به عنوان سوغاتی بیشتر برای گردشگران تور داخلی امکانپذیر است و گردشگران تور خارجی بیشتر خرید گلیم را ترجیح می دهند. این گلیم ها که کار هنرمندان ترک هستند در طرح ها و رنگ ها و سایزهای مختلف و در اکثر فرش فروشی ها یافت می شوند و به مصارف گوناگون می رسند. چرم ترکیه از نوع اصل و با کیفیت است و معمولاً جزو سوغاتی های پرطرفدار می باشد. کیف و کفش، دست بند، پالتو و کمربند از جمله محصولات چرمی است که بسیار پر فروش می باشد و در تور ترکیه به بهترن سوغات مشهور هستند.

خوردنی های تور کوش آداسی

ادویه های مخصوص کوش آداسی که از گیاهان معطر تهیه شده اند را در تمامی مراکز خرید این شهر پیدا می شود و سوغاتی خوبی هستند زیرا طعم دلپذیری را به غذاهای شما می دهند. تور ترکیه منبع شیرینی های متنوعی است که برای سوغاتی حرف ندارند و این شیرینی ها را در اکثر مراسمات خودشان استفاده می کنند. یکی دیگر از معروفترین سوغاتی های کشور ترکیه که بسیار هم مورد پسند واقع می شود قهوه ترک است که طعم متفاوت آن و ظروفی که در آن تهیه می شود بسیار خاطره برانگیز است. میتوانید این قهوه را به همراه قهوه جوش به عنوان سوغاتی با خود ببرید.

سوغاتی های تور کوش آداسی 

صنایع دستی تور کوش آداسی

در کوش آداسی ظروف سرامیکی و خوش رنگ به عنوان صنایع دستی یافت می شود که بیشتر اوقات به عنوان دکوری کاربرد دارد و به عنوان سوغاتی بسیار محبوب است و هر گردشگری اعم از گردشگران تور خارجی و تور داخلی با دیدن این ظروف حتما آن را خریداری می کنند. سنگ چشم زخم نیز که در بدلیجات و طلاها مورد استفاده قرار می گیرد از سوغاتی محبوب در تور ترکیه است که بیشتر در کوش آداسی یافت می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها