سوغاتی های تور آمستردام

یکی از دغدغه های گردشگران تور مسافرتی خرید سوغاتی برای خانواده و بستگانشان است فرقی نمی کند این سوغاتی ها خوردنی باشند یا پوشیدنی اما هر بار که به آنها نگاه می کند تمام سفرتان برایتان تداعی می شود. در این متن سوغاتی های تور آمستردام را برایتان معرفی می کنیم تا در بازارهای خرید این شهر دچار سردرگمی نشوید. تور هلند بدون اغماض یکی از جذاب ترین تورهای اروپا می باشد که می توانید با دیدنی های بسیاری روبرو شوید و در این میان تور آمستردام خودنمایی می کند. با رزرو بلیط هواپیما می توانید از شهرهای مختلف کشور آسیاب بادی ها دیدن کنید.

سوغاتی های تور آمستردام 

پنیر اصلی ترین سوغاتی تور آمستردام

اصلی ترین و به عبارت دیگر محبوب ترین سوغاتی تور آمستردام پنیر های این شهر می باشد که بسیار لذیذ هستند. این پنیرها را می توانید در اکثر مراکز خرید یا فروشگاه های مواد خوراکی ببینید و چون انواع و اقسام گوناگونی دارند می توانید آنها را تست کنید و بعد بخرید هر چند که بعد از چشیدن دیگر از هیچ کدامشان دست بر نمیدارید دلتان می خواهد از همه نوعش بخرید. این پنیرها در هیچ کجای جهان یافت نمی شوند و فقط مختص کشور هلند می باشند به همین دلیل بیشتر از گردشگران تور داخلی این گردشگران تور خارجی هستند که مایل به خرید هستند.

شیرینی استروپ وافل

سوغاتی خوردنی دیگری که در آمستردام هلند بسیار رایج می باشد شیرینی استروپ وافل می باشد. اگر می خواهید این شیرینی را سوغاتی ببرید می توانید به مراکز خرید و نیز شیرینی پزی ها بروید و استروپ وافل را تهیه کنید. در تمامی کافه های آمستردام شیرینی استروپ وافل برای پذیرای از مسافران تور گردشگری وجود دارد که دسر بیسار خوشمزه ای است.

سوغاتی های تور آمستردام 

آثار فانتزی و هنری در تور آمستردام

شهر دلفت مرکز ظروف سفالی و تزئینی در هلند می باشد که ظروف سفالی رنگارنگی را ساخته و به بازار عرضه می کنند این ظروف طرفداران بسیاری در میان تور خارجی و نیز حتی تور داخلی دارد. در آمستردام کفش های چوبی رنگارنگی وجود دارد که بر روی آنها طرح های زیبایی کشیده شده است و نیز حتی برخی جاذبه های این شهر نیز بر روی برخی از این کفش ها نقش بسته است. این کفش ها نیز سوغاتی خوب و دوست داشتنی ای از آمستردام می باشند که در نزد گردشگران بسیار محبوب می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها