سوغاتی های بلغارستان در تور اروپا

یکی از کشورهایی که مورد بازدید ایرانیان قرار می گیرد کشور بلغارستان است که ایرانیان با رزرو بلیط هواپیما و با تور خارجی که در آژانس های مسافرتی مطمئنی مانند الهام سیر قابل تهیه می باشد، می توانند به این کشور سفر کنند و یکی از کشورهای کم هزینه برای مسافرت در میان کشورهای اروپایی و تور اروپا است. کسانی که به دنبال خرید وسوغاتی هستند در این تور می توانند از سوغاتی های متنوع که در بلغارستان وجود دارد بهره ببرند. در نوشته پیش رو تعدادی از سوغاتی های این کشور را معرفی می کنیم.

سوغاتی های بلغارستان در تور اروپا 

شرنا سول و روغن گل سرخ

شرنا سول ادویه مورد استفاده مردم بلغارستان است که در بسیاری از غذاها از آن استفاده می کنند و مخلوطی از چندین ادویه می باشد که یکی از سوغاتی های تور بلغارستان است. گل رُز یکی از مهم ترین صادرات این کشور به حساب می آید و شما می توانید انواع محصولات گل سرخ شامل مربا، وسایل آرایشی و روغن گل سرخ در این کشور تهیه کنید. جایوش و جاشکوپک نیز یک قابلمه گل دار کوچک است که بلغاری ها برای طبخ غذا در فر و کوره از آن استفاده می کنند و برای طبخ گوشت و سبزیجات و دیگر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر وسایل و سوغاتی های جالبی که در این تور اروپا و کشور بلغارستان مورد استقبال قرار می گیرد می توانیم به جاشکوپ (فلفل پز) اشاره کنیم.

سوغاتی های بلغارستان در تور اروپا 

مارتنتسا و لباس محلی تور بلغارستان

اگه می خواهید آنچه از این تور با خود به خانه می برید جزو هنرهای دستی بلغارستان باشد می توانید عروسک مارتنتسا از نخ های قرمز و سفید ساخته می شود و در کشور بلغارستان نماد شروع فصل بهار است را از مغزه های این کشور خریداری کنید. لباس های محلی بلغاری ها نیز مورد توجه گردشگران تورهای خارجی قرار می گیرد که بلغاری ها از این لباس در جشن ها و مهمانی ها استفاده می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها