سوغاتی تور کاشان

کاشان شهری است که میان دو استان اصفهان و قم قرار دارد و همین باعث شده است که هم افرادی که در تور اصفهان ثبت نام کرده اند گذرشان به این شهر سنتی بیفتد و هم تور زیارتی قم که معمولا کاشان نیز شامل آن می شود در این شهر دیده شوند. سوغاتی جزو جدانشدنی سفر است و کاشان مملو از سوغاتی آن هم از نوع خوردنی و صنایع دستی است که در تور کاشان دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. لازم به ذکر است تور کاشان یک تور داخلی و تور ارزان به شمار می آید و با کمترین هزینه می توانید بیشترین استفاده را بکنید و برای سوغاتی دغدغه ای نداشته باشید.

سوغاتی تور کاشان 

خوردنی ها در تور کاشان

در تور کاشان برای خرید سوغاتی بین شیرینی های مختلف مردد خواهید شد و بالاخره از تمام آنها خواهید خرید. شیرینی های سنتی این شهر با مزه خاص و دوست داشتنی شان باب دل هر سلیقه ای است و از آنها می توان شیرینی حاجی بادومی، کلوچه کاشان با طعمی متفاوت، باقلوای مخصوص کاشان و پشمک را نام برد. باقلوای کاشان بیشتر از همه مورد پسند تور گردشگری است و در تمام فروشگاه های این شهر یافت می شود.

عرقیات و کلاب ناب تور قمصر

معروفترین سوغاتی کاشان در میان تور داخلی گلاب این شهر است که شهره عام و خاص است و بهترین و مرغوب ترین گلاب در ایران است. در فصل بهار که گلاب گیری انجام می شود کاشان مملو از تور قمصر می شود که به قصد دیدن این مراسم و گل های محمدی و خرید گلاب می آیند. علاوه بر گلاب عرقیات سایر گیاهان دارویی مانند نعنا، بابونه و ده ها نوع گیاه سالانه در کاشان به روش کاملا سنتی گرفته می شود و خواص دارویی آنها انکار ناپذیر است.

سوغاتی تور کاشان 

سوغاتی های دست ساز تور کاشان

مردم کاشان از دیرباز در صنایع دستی از سایر شهرهای ایران پیشی گرفته اند و تعداد سوغاتی های آنها بسیار زیاد می باشد و انتخاب را سخت می کند. قالی بافی، پارچه بافی، زیلو بافی، مخمل و شعر بافی، سفالگری، گلیم بافی، گیوه بافی و غیره هنوز هم در کاشان در حال تولید هستند و با بازدید و خرید زیاد گردشگران تور داخلی و تور خارجی مواجه می شوند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها